Bolo to rodinné tajomstvo, o ktorom dlho mlčali obidve strany. Je až neuveriteľné, že dlho sa nedostalo na verejnosť. Brat bývalého slovenského prezidenta Andreja Kisku už nejaký ten čas žil v jednej domácnosti so švagrinou ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka, keď sa rozhodli predstaviť spoločnosti.

Keď na sklonku roka 2018 za jedným stolom rokoval exprezident Kiska a smerácky minister Lajčák, mnohí si mohli myslieť, že nemusia nájsť spoločnú reč. V skutočnosti ich viažie niečo viac než pracovné témy. Čo nevidieť môžu byť v rodinnom zväzku, a to si s úsmevom na perách mohli v napätých chvíľach aj pripomínať. Do minuloročného Plesu v opere to však tušili len ich rodiny.

Ako týždenník PLUS7DNI ako prvý informoval, dvojica sa chystala v Bratislave na prestížny ples. Tam podnikateľ Jaroslav Kiska jasne ukázal, kto stojí po jeho boku. Svoju partnerku, sestru známej moderátorky Jarmily Lajčákovej-Hargašovej, prvý raz uviedol  do spoločnosti. Plavovlasá Eva v ružovej róbe od prednej dizajnérky Jany Pištejovej a s hlbokým výstrihom naozaj žiarila, napriek tomu kráčali po červenom koberci temer inkognito.

Spoločné dieťa a potom...

Nie je to prvýkrát, čo Kiskov brat dostal pozvánku na prestížny bál do Slovenského národného divadla. V minulosti ho na Ples v opere organizátori pozývali ako oceňovaného manažéra a zakaždým mu robila garbe dnes už bývalá manželka. Odvtedy sa rozviedol a úplno nanovo usporiadal život.

Vlani si s Evou, s ktorou sa pozná už niekoľko rokov, podľa našich informácií založil novú rodinu. Vo februári sa im narodil spoločný syn Samuel, no popôrodné kilá sa už Eve, ako sme v sobotu večer mohli vidieť, podarilo zhodiť. Ukážkovo nadupovaný dekolt však už naznačoval aj čosi iné než len hodiny strávané cvičením či starostlivosťou o malého.

VIP pár sa na Ples v opere vrátil. Ako mu to na červenom koberci seklo vlani aj teraz po roku, si pozrite v GALÉRII

 

Mohlo by vás zaujímať: