Kým v mladosti spájali Kamila Mikulčíka (43) s viacerými ženami nášho šoubiznisu, posledné roky sa zdá, že žije ako mních. My sme ho stretli, ako si vykračoval do pezinského zámku. A nebol sám.

Slabosťou celebrity?

Ak máme byť úprimní, na romantické rande to nevyzeralo. Mikulčíkovi, ktorý je aj spevákom, hudobníkom a vyhľadávaným skladateľom, robila spoločnosť pravdepodobne dobrá kamarátka. S ryšavkou smerovali na nádvorie zaplneného kaštieľa, kde sa schyľovalo k udalosti leta. Na fanúšikov tam čakal legendárny český muzikant David Koller, ktorý odohral koncert pod holým nebom.

Mikulčík si ho zrejme nemohol nechať ujsť. Kto však teraz stojí po jeho boku, nie je jasné. Aj v minulosti sme sa o jeho vzťahoch dozvedali oneskorene. Až po rokoch vysvitlo, že v mladosti randil s dcérou Milana Lasicu, spisovateľkou Hanou (40). Nakoniec sa oženil s inou, aj to potichu. Kolegyňu z brandže, herečku Kristínu Tormovú (39) trikrát požiadal o ruku, až mu v roku 2009 povedala áno počas prísne utajovaného obradu. Do roka sa šokujúco rozišli, no zostali priateľmi. Aj po rozvode sme ich videli na jednom pódiu a na verejnosti opakovali, že sa majú stále „veľmi radi“.

GALÉRIU k článku si pozrite TU >>>

Pár rokov po rozvode sme si všimli, že v Mikulčíkovom dome neďaleko Bratislavy trávi noci iná herečka, vtedy ešte slobodná Petra Vajdová (36). Dvojicu spájalo asi niečo viac než umelecká príťažlivosť, napriek tomu spolu nezostali. Odvtedy ubehlo už veľa vody, no či už Kamil našiel, čo hľadal, nevedno.