Dara Rolins (50) je československou kráľovnou popu. Má na konte množstvo hitov, má vypracované telo snov a dokonalý imidž módnej ikony. Jej koncert v O2 aréne bol celý vypredaný a vzbudil obrovský úspech.

Čítajte viac

FOTO rozhádaných umelcov v GALÉRII

Čítajte viac

Zatiaľ, čo Dara dostávala poklony a zožala obrovský úspech, na druhej strane bol známy hudobník, ktorý trpel pocitom nedocenenia. Tomi Popovič má na konte množstvo spoluprác, no Rolins pri svojom veľkom dni na neho zabudla.

Ich spoločnú pieseň Nebo Peklo Raj totiž nespievala s Tomim, ale s kamarátkou Tinou. To pochopiteľne Popoviča nahnevalo, pretože ho blond speváčka na svoj koncert ani nepozvala. Na druhej strane je o ňom známe, že tiež nie je celkom bezproblémový.

Čítajte viac

Potom ako Dare napísal sa strhla medzi nimi pomerne ostrá slovná prestrelka. Speváčka priznala, že jej Tomi napísal dlhú slohovú prácu plnú urážok a nie gratuláciu. Ona trošku pritvrdila a odporučila mu vymeniť psychiatra.

Popoviča jej reakcia prekvapila. Mrzel ho však fakt, že jeho síce nepozvala, no jeho hudba na pódiu odznela len s inou interpretkou. Teraz na túto šoubiznisovú vojnu zareagovala aj slávna speváčka. Svoj názor povedala pre TV Markíza.

"Vôbec som si na neho nespomenula. My tú pesničku spolu nespievame už roky. Samozrejme, že ho registrujem a viem, že je to dokonalý autor, spevák a skladateľ,“ priznala otvorene. "Nemáme spolu ale žiaden priateľský vzťah, nie sme v kontakte,“ dodala Rolins.

FOTO z legendárneho koncertu Dary v GALÉRII