Po brutálnej vražde modelky a učiteľky Violy Macákovej (†34) sme vás v týchto dňoch informovali, že o svoj život sa bojí aj bývala finalistka súťaže krásy, módna návrhárka a podnikateľa Daniela Kralevich (34). Neznámy páchateľ sa jej vyhráža smrťou. A v týchto chvíľach zaútočili opäť.

„Dnes, pred 30 minútami naposledy vydýchol môj najvernejší priateľ… Najčistejšia duša, môj malý ochranca - KEN. Pri pitve sa preukázalo, že ho niekto zabil ostrým predmetom zabalenom v nejakej potrave, ktorý mu prerezal pažerák. V tejto chvíli sa už nemám prečo tešiť domov. Nikto ma tam nečaká. Ďakujem ti za všetko, môj milovaný, že si obetoval svoj život a miloval ma tak, ako to nedokáže žiadny človek,“ napísala užialená Daniela na sociálnu sieť.

 

Zároveň nám priznala, že sa obáva toho najhoršieho, a to, že niekto ublíži aj jej. Už teraz podniká všetky možné právne kroky, aby ostalo len pri vyhrážkach a nedopadla ako jej milovaný psík.

Po pozemku jej pobehujú neznámi muži, strácajú sa jej zvieratá, o ktoré sa starala. „Zmizla mi mačka, z jazierka sa mi týždeň nato vytratil sibírsky jeseter, ktorý mal viac ako jeden meter, a o ktorom sa vedelo, že je moja obľúbená ryba,“ hovorí návrhárka. Do domu sa podnikateľke snažil aj niekto vlámať. 

Fotografie nájdete v našej GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: