Nevie si vybrať? Do slovenského šoubiz­nisu ho neuveriteľným spôsobom uviedla speváčka Veronika Nízlová (36). Napriek tomu, že bola oficiálne nezadaná, v júli minulého roka priznala, že je tehotná. O otcovi svojho dieťaťa zaryto mlčala ešte aj po pôrode. Dnes je všetkým jasné, že ním je herec a hudobník Matúš Kolárovský (21). Mladý umelec, ktorý je známy aj pod menom Yael, medzitým začal chodiť s módnou influencerkou Nikolou Baranovou (21). Ako sa týždenník PLUS 7 DNÍ dozvedel, čas i okolnosti ich lásku preverili tak, že sa skončila.

O ženy nemá núdzu

Matúš Kolárovský je chlapec so slovensky znejúcim menom, s exotickým výzorom, ktorý zdedil po otcovi z Juhoafrickej republiky, a milou, bezprostrednou povahou. Rozruch spôsobuje aj v slovenskom šoubiznise a na sociálnej sieti, kde je pomerne aktívny, mu pribúdajú tisíce fanúšikov. Dnes ich je takmer štyridsaťtisíc a väčšinu tvoria mladé slečny.

O ženy a ich pozornosť nemal mladík nikdy núdzu. „Mal som frajerku. Ale skončilo sa to. Boli sme spolu dosť dlho,“ tvrdil pre portál Netky v čase, keď stvárňoval Hassana v seriáli Pán profesor a rozbiehal hudobnú kariéru. Vzťah mu podľa neho stroskotal „na všetkom, čo sa deje okolo mňa“. „Nevedel som sa rýchlo zorientovať a možno som nevedel ani to, ako pristupovať k frajerke. Ale aktuálne mi to nejako neprekáža. Keby som musel riešiť popri tom všetkom vzťah, možno by som sa tak rýchlo neposúval dopredu. Ktovie?“

Neskôr sa o Kolárovskom začalo hovoriť ako o utajovanom otcovi dieťaťa Veroniky Nízlovej, známej zo speváckeho dua Twiins. V novembri 2021 porodila dcéru Neu a mladučký Matúš otcovstvo priznal až po tom, ako o tom verejnosť informovali médiá.

Je to čerstvé

Po pár mesiacoch vysvitlo, že Yael, ktorý je od Veroniky o pätnásť rokov mladší, sa citovo zaangažoval niekde inde. Jeho srdce si získala módna influencerka a tiež rovesníčka, ktorá študuje na zdravotníckej škole odbor dentálna hygiena. Svetu to s Nikolou Baranovou oznámili fotografiou na Instagrame, na ktorej si dali bozk. Neskôr si spolu užili valentínske fotenie pre pánsky magazín Break, kde priznali, že prvý raz sa stretli na oslave Matúšovho kamaráta v decembri 2020. Teda niekoľko týždňov predtým, než Nízlová otehotnela.

Hoci Yeal tvrdil, že Nika je jeho srdcová záležitosť, dnes to už neplatí. Pre PLUS 7 DNÍ to aj sám potvrdil. „Nechcem do toho rýpať, je to čerstvé. Ale áno, je to pravda, rozišli sme sa,“ netajil pred nami. Dôvodom rozchodu bola podľa neho pracovná zaneprázdnenosť. „Sme mladí ľudia, máme dvadsaťjeden a jednoducho sme nevedeli zladiť partnerský život a všetky veci okolo. Už to nebolo fajn. Ale Nikol je krásna baba, takže si určite niekoho nájde a bude vedieť žiť krásny život. A ja jej to želám,“ vysvetlil veľkodušne.

Návrat k Nízlovej?

Matúš Kolárovský vylúčil, že by za rozchodom bol niekto tretí. „Určite nie. Hoci sme sa už dlhšie nevideli a možno sme z rozchodu ešte obaja smutní, myslím si, že to bolo správne rozhodnutie,“ povedal herec a hudobník rozhodne.

FOTO V GALÉRII

Mimochodom, v poslednom čase ho bolo vídať častejšie v dome sestier Nízlových, kde navštevuje svoju dcéru. Návrat k twiinske však podľa neho nehrozí. „Tak my sme s Veronikou ni­kdy spolu nechodili, ale máme dobrý vzťah - kamarátsky a najmä rodičovský. Milujeme obaja Neu, z ktorej sa tešíme najviac. Sme radi, že ju máme, a tam sa to končí. Veronika bude priať mne, aby som si našiel nejakú priateľku v budúcnosti, a takisto prajem aj jej, aby si na­šla partnera,“ dodal prajne Kolárovský.