Moderátorka a herečka Renáta Názlerová (50) sa zviditeľnila ako jedna z najznámejších tvárí jojkárskej Súdnej siene. My sme ju nedávno stretli a okrem toho, že čoskoro sa na obrazovkách objaví v staronovej talkshow Supermama ako moderátorka, prezradila na seba niečo, čo zrejme tušil iba málokto. Zo známej herečky je nebezpečná žena bitkárka so zbraňou.

Karatistka so zbraňou

Renáta Názlerová je známa aj svojimi kilami navyše, hoci minulý rok zhodila až dvadsaťdva kilogramov. K radikálnemu kroku ju dohnali dlhodobé bolesti s kolenom. Na Slovensku však niet herečky, ktorá by oplývala takou postavou ako ona. Napriek svojim kyprým tvarom však dokáže to, čo jej kolegyne ani zďaleka nie. Bezproblémov by kohokoľvek spacifikovala. Má totižto čierny pás v karate a vie používať aj strelné zbrane.„Ovládam bojové športy, karate som sa venovala dvanásť rokov a myslím si, že tých dvanásť rokov v človeku ostane. Mám aj zbrane. Mám k tomu vzťah od detstva, pretože sme ich mali doma, takže guľovnicou počnúc, cez brokovnicu, pištole, revolvery... Zbrane ovládam, mám aj zbrojný preukaz,“prekvapila nás Názlerová svojimi netradičnými záujmami. 

Ako nám brunetka ozrejmila, ešte nenastala situácia, kde by svoje karate schopnosti využila. „Bohužiaľ, nie,“ priznala so smiechom herečka, z ktorej by bez pochyby bola dobrá bitkárka, aj keď ešte nikomu poza uši vraj zatiaľ nedala. Dokonca by ste ju nestretli ani na strelnici. „ V podstate keby som chcela, mohla by som chodiť, zbrane aj zbrojný preukaz mám,  ale nie je to zrovna ten typ hobby, ktorý by som teraz nejako aktívne pestovala ,“vysvetlila nám Názlerová, ktorá by však svoje schopnosti rada zúžitkovala v dobrom filme či seriáli. „Vysnívala som si rolu, neviem, či sa to splní, ale vedela by som si seba predstaviť ako vyšetrovateľku v polícii, pretože si myslím, že taká neokukaná vyšetrovateľka, ktorá vie udrieť slovom aj päsťou, by bola pre mňa ako stvorená. Všade sú len tie krásne štíhle super samice, tak by teraz mohla byť nejaká super mama,“ dodala na záver moderátorka.