Od ich rýchlej a tajnej svadby ubehol rok a pol, takže ružové okuliare si moderátor Vilo Rozboril (51) a lekárka Alexandra Novotná (49) už zložili. „Človek si v zamilovanosti neuvedomí, že si musí zvykať na určité veci. Všetko sa potom zastabilizovalo, ale v dobrom zmysle slova. Pociťujem bezpečie, normálnosť,“ povedala nám Alexandra, pre ktorú novomanžel od samej lásky pripravil drobný šok. Keď ju priviedol do svojho španielskeho domu, ktorý stojí v Marbelle, neverila vlastným očiam.

Sadli si: Vila a Alexandru spája láska k zvieratám. Osvojili si aj mačku, s ktorou pózujú na titulke nového charitatívneho kalendára
Sadli si: Vila a Alexandru spája láska k zvieratám. Osvojili si aj mačku, s ktorou pózujú na titulke nového charitatívneho kalendára
Zdroj: Instagram

Možno zdvihnú kotvy

Na Slovensku možno bizarná vec, ale v španielskych zemepisných šírkach sa to stáva bežne. „Keď muž žije so svojou ženou, dom pomenuje po nej. Jedného dňa som prišla a zbadala som nápis Casa Alexandra. Zdalo sa mi to milé. Asi som sa ako domáca pani osvedčila. Viem dobre variť, to bude preto,“ smiala sa Alexandra, ktorú sme stretli v spoločnosti Vila Rozborila, ale aj mamy Evy a svokry Márie. Tie rodinnú idylu dotvárali, stali sa z nich totiž dobré kamarátky. „Musíme si zaklopať, ale úplne si sadli. Ak je to možné v tomto veku, že po sedemdesiatke si vytvoríte priateľský vzťah, tak im sa to podarilo. Chodíme po spoločných dovolenkách, aj na sviatky budeme spolu. Na Vianoce to je u nás tak, že mama oslavuje meniny a svokra narodeniny. Tento rok rozmýšľame, že zdvihneme kotvy a na sviatky pôjdeme niekam do tepla s mamkami aj s dcérou. Teraz ma prišli podporiť, lebo som v podstate trémista a introvert, čiže potrebujem tu mať čo najviac blízkych ľudí,“priznala sa Alexandra na krste tradičného charitatívneho kalendára Slobody zvierat.

Kamarátky: Obe staré mamy trávia spolu sviatky aj dovolenky. Minulý týždeň si bok po boku vyšli do spoločnost
Kamarátky: Obe staré mamy trávia spolu sviatky aj dovolenky. Minulý týždeň si bok po boku vyšli do spoločnost
Zdroj: Instagram

Na jeho výrobe sa podieľa nielen ona s Vilom, ale aj moderátorka Erika Judínyová a v neposlednom rade šéfka organizácie Pavlína Dugovičová. Zatiaľ čo Rozborilovci sa ocitli na titulnej strane, Erika aj s manželom Štefanom Skrúcaným skončili ako tváre mesiaca december.

Pre oba páry vraj vždy ide o zaťažkávaciu skúšku. „Na jednej fotke som s dcériným buldogom z útulku. To bola týraná, vážne postihnutá sučka. Kedysi fungovala ako sexuálna otrokyňa, mala za sebou niekoľko tehotenstiev a keď ju majiteľ množiteľ nepotreboval, skončila v útulku. Aj ďalšiu mačku, s ktorou sme teraz pózovali, sme si zobrali domov. Zatiaľ to vyzerá tak, že čo fotenie, to zviera navyše. Už sme si povedali, že niekde musí byť hranica, že táto mačka bude strop,“dúfa Alexandra. Uvidíme, čo bude o rok.

Anketa
Pomenovali by ste po svojom manželovi/manželke dom?
  • 75%
  • 25%