Svojou úprimnosťou, ale aj sebakritikou si Zuzana Belohorcová získala množstvo fanúšikov na sociálnej sieti. Tí ju pochvália za zaujímavé fotky, ale nemajú problém si ju aj poriadne podať, keď sa im niečo nepozdáva. Tak to bolo aj nedávno, keď na sociálnej sieti ukázala nie príliš vábnu fotku svojho opáleného a až zvráskaveného dekoltu. Vtedy to od fanúšikov poriadne schytala.

No Zuzana vie byt k sebe kritická, a tak teraz otvorene priznala, že na svojej povestnej vyšportovanej figúre má čo zlepšovať. A nečakane prezradila, že tak veľa, ako teraz snáď ani nikdy nevážila. "Ja viem ...stále je čo zlepšovať 😜😎😂...momentálne však mám obdobie, kedy mi ručička na váhe ukazuje asi najviac, ako som kedy vôbec mala 🤪..., ale nerúcam sa z toho 😥...s príbúdajúcimi rokmi sa nám spomaľuje metabolizmus a preto udržať si svoju váhu je čoraz ťažšie a ťažšie 😩," priznala Zuzana a ukázala, ako vyzerá jej postava, keď má tú doteraz najvyššiu hmotnosť.

Zuzana priznala, že tak veľa ešte nikdy nevážila, FOTO vnútri!

 

Týmto priznaním však Zuzana brnkla na strunu mnohým ženám, ktoré trápi podobný problém. Ocenili, že o tom dokáže takto verejne nielen hovoriť, ale to aj ukáže. A, samozrejme, prišli na rad povzbudivé slová o tom, že najdôležitejšie je zdravie, že vyzerá ako kus poriadnej ženskej a napokon, veď aj Sophia Lorez bola krv a mlieko, a bola, je aj bude vždy nádherná. Byť po štyridsiatke vychrtlinou nie je totiž žiadna výhra...