Pozrite si aj FOTO GALÉRIU: Pamätné momenty života a kariéry obľúbeného herca

Zabávač Martin Jakubec, ktorý sa prostredníctvom sociálnych sietí prihovára svojim fanúšikom a sebe vlastným spôsobom komentuje aktuálne témy, sa tentoraz pustil do nedávno zosnulého herca Daniela Heribana.

Nikto ho nezastaví?


Jakubec na úvod pripomenul, že je vždy škoda, keď niekto umrie, no vzápätí dodal, že veľká časť ľudí ľútosť neprejavuje, pretože pri Danielovi Heribanovi podľa neho nie je opodstatnená.


V čase, keď Slovensko smúti za všestranným umelcom, ktorý po sebe nechal tri deti a manželku, Jakubec bažiaci po akejkoľvek publicite upriamuje pozornosť na seba. Smrť Dana Heribana pripisuje karme.
„Nezabúdajme, kto bol Dano Heriban. Na absolútne žumpovej Pumpe urážal a vysmieval sa nám, všetkým slušným ľuďom,“ spomína reláciu RTVS a pokračuje.

Pozrite si aj FOTO GALÉRIU: Pamätné momenty života a kariéry obľúbeného herca

„Bol to práve ten človek, ktorý neváhal tancovať na smrti generála Lučanského. Spolu s Kolíkovou sa vysmieval hnusným arogantným spôsobom zo zavraždenia generála Lučanského. On bol ten človek, ktorý sa najviac vysmieval. Bol to hyenizmus. Nemiestny a potupujúci aj pre hercov, ktorí sa na tomto zverstve podieľali,“ vysúkal zo seba Jakubec.

Nabáda k zábave

Sediac pri stole so slovenskou zástavou v tejto súvislosti ľudí dokonca nabáda k zábave. „Je na zamyslenie, či máme fňukať, alebo ho oplakávať. Samotná kosatá smrtka si ho našla. Môžeme hovoriť o karme. Toto si pritiahol do života. Mne v tejto chvíli tohto pána nie je vôbec ľúto. Zaslúži si teda on našu ľútosť? Ja si myslím, že nie. My teraz môžeme povedať, že sa budeme zabávať, ale bez neho,“ ukončil spŕšku svojich invektív.

Pozrite si aj FOTO GALÉRIU: Pamätné momenty života a kariéry obľúbeného herca