V týchto dňoch sa nehovorí o ničom inom ako o novom vzťahu prezidentky Zuzany Čaputovej (46) s jej bývalým poradcom a aktivistom Jurajom Rizmanom (43), ktorý bol  ešte donedávna ženatý. S manželkou Ľubicou mali kedysi rovnaké záujmy a ciele, pár tvorili minimálne desať rokov. V januári 2013 sa im narodil syn, ktorý dostal meno po otcovi - Juraj.

No hoci obaja rodičia figurujú na sociálnej sieti Facebook, dozvedieť sa o bývalej Rizmanovej manželke niečo viac je náročné. Napriek tomu pri niektorých statusoch či pár ich fotografiám vidieť, že ešte pred pár rokmi boli naozaj zamilovaný pár. Juraj manželku verejne oslovoval piškótka či miláčik. Kameňom úrazu však v ich rodine mohli byť peniaze. Tie sa podľa komunikácie pána domu míňali viac, ako by chcel, napriek tomu, že pani Rizmanová si na nejaké nóbl oblečenie či šaty veru nepotrpela.

FOTO Rizmanovej exmanželky i jeho nové zábery s pani prezidentkou nájdete v našej GALÉRII

Tento rok mal ich spoločný syn sedem rokov a hoci rodičia už pár netvoria, pani Ľubica si svojho exmanžela zo sociálnej siete nevymazala. Stále figuruje medzi jej priateľmi, dokonca si nechala ako hlavnú fotku ich „rodinný snímok“. Preto sme oslovili aj pani Ľubicu. Chceli sme vedieť ako vníma nový vzťah svojho exmanžela. Tá však bola skúpa na slovo. „Prepáčte, ale nebudem sa k tomu vyjadrovať,“ napísala nám.