Bývalej SuperStaristke Monike Bagárovej sa po speváckej súťaži podarilo ostať v povedomí, pozornosť púta nielen svojím spevom, ale aj svojou krásou a životným príbehom. Z mladučkého dievčaťa, ktoré účinkovalo v SuperStar, vyrástla šarmantná mladá dáma. Po rokoch dokonca zasadla sama do poroty onej súťaže, ktorá ju vystrelila do šoubiznisu.

Monika aj po rokoch udržiava kontakt s kolegami zo súťaže, s niektorými ju viaže spolupráca na spoločných piesňach či hudobných projektoch, a s inými podobný životný príbeh. To posledné sa týka najmä jej kamarátky Markéty Konvičkovej. Obidvom mladým dámam sa okrem toho, že sa úspešne uchytili v šoubiznise, podarilo založiť si rodinu vo veľmi podobnom čase a teraz sa obe tešia z dcér.

 

Monikina dcéra Rumia je o pár mesiacov staršia od Markétinej Amálky, je z nej už hotová malá slečna. Nedávno ich dievčatá absolvovali prvé spoločné stretnutie a až trochu vyrastú, možno aj z nich budú kamarátky. Keďže Rumia bude mať onedlho 9 mesiacov, Monika sa už dlhšie odhodlávala podstúpiť so svojou dcérou jeden "kozmetický zákrok", len mala obavy, ako to jej dievčatko zvládne.

Rumia podstúpila "kozmetický zákrok", taká kočka je z nej teraz! >>

Na prekvapenie Moniky všetko dopadlo našťastie dobre, a tak sa speváčka svojím fanúšikom na sociálnej sieti mohla pochváliť, aká je jej dcéra statočná. A o čo išlo? Pozrite si v Galérii. A takto teraz vyzerá malá Rumia po zákroku.