Ide ruka v ruke s aktuálnymi trendmi od známych svetových dizajnérov, a preto  sa vám z hodnoty šperkov, ktoré na nej vídať, zakrúti hlava. Na taký „arzenál“ by Alena Pallová (41) rozhodne potrebovala trezor či osobného strážcu.

V cene bytu

Lekárka v oblasti krásy je vždy nahodená od hlavy po päty v hriešne drahých značkách. Najokázalejším šperkom, ktorý v poslednom čase s obľubou nosí, je náhrdelník Juste un Clou. Model z osemnásťkarátového zlata sme na oficiálnej stránke svetoznámej dielne Cartier našli vo dvoch verziách, rozdiel je v diamantoch a hrúbke. Lacnejší variant stojí 36 400 eur, drahší, ktorý sa viac podobá tomu Aleninmu, má 162 diamantov a predáva sa za elektrizujúcu sumu takmer 100-tisíc eur.

 

Na jedno kopyto

Podobne ako bývalá tenistka Dominika Cibulková (32) či influencerka Zuzana Plačková (29) sa Pallová pýši ďalšími vychytávkami Cartier. Aj ona si zaobstarala náramok z kolekcie Love Bracelet, ktorý je jedinečný v tom, že sa dá otvoriť špeciálnym skrutkovačom. Jeho cena sa pohybuje od 6,5 tisíca až po desaťtisíce eur - záleží na hrúbke, farbe zlata a počte diamantov. Alena má takéto náramky tri - dva zo žltého a jeden z bieleho zlata. Pri pohľade na ne sa zdá, že sa na nich trblietajú aj diamanty. Cena náramkov môže byť dohromady takmer 30-tisíc eur.

Celebritná lekárka si dopriala aj prsteň z kolekcie Juste un Clou, takzvaný klinec. Rovnako ako náramky je vyrobený z 18-karátového zlata, či už ružového, alebo zo žltého, a „hlavičku“ môže mať osadenú diamantmi. Jeho cena sa pohybuje od tisíc až po 12 300 eur. Alenin vyzerá osadený dvadsiatimi dvoma briliantmi brúseného diamantu takmer za 4-tisíc eur.

Ani náušnice z „klincovej“ kolekcie s priemerom štyri centimetre, ktoré na Alene vídať, nie sú z lacného kraja. Bez diamantov je ich cena 4 800 eur, s diamantmi na „hlavičke“ stoja 7 300 eur. Pani doktorka si potrpí aj na luxusné švajčiarske hodinky Hublot Classic Fusion Light Blue z osemnásťkarátového zlata s tridsiatimi šiestimi diamantmi okolo ciferníka. Zoženiete ich za 35-tisíc eur.

FOTO Pallovej šperkov nájdete v GALÉRII

Keď to spolu zrátame, tak za sedem kúskov prepychových šperkov známa blondínka mohla minúť spolu takmer 177-tisíc eur.