Tip na článok
Finále súťaže Miss Universe 2016: V Bratislavskom národnom tenisovom centre NTC sa Kollárová zoznámila s Kollárom.

Neuveríte, ktorá misska je úplne neoriginálna! Kvôli fotke aj šaty od kečupu

Korunku krásy vyhrala pred dvomi rokmi. Aj keď ju odborníci označujú po dlhej dobe za jednu z najkrajších výherkýň, originalitou príliš neoplýva.

Galéria k článku (11 fotografií )
Svadba ako sa patrí!: Futbalový reprezentant Adam Nemec a Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová si pol roka po zásnubách povedali svoj „áno“. A svadba to bola naozaj taká, ako sa na prominentný párik patrí.
Víťazka prestížnej súťaže krásy: Miss Universe, Zuzana Kollárová sa zasnúbila s futbalistom Adamom Nemcom na prelome tohto roka. O ruku ju požiadal na horách a slovenská kráska s nadšením odpovedal
Svadba slovenského futbalového reprezentanta: Adama Nemca a Miss Universe Zuzany Kollárovej v bratislavskom dóme Svätého Martina. Na snímke Zuzana Kollárová a Adam Nemec prichádzajú na svadobnú hostinu v koči ťahanom koňmi v obci Čereňany.

Pred súťažou bola v partnerskom zväzku. Aj keď ona po súťaži tvrdila, že je slobodná, mladý muž z nočného klubu, ktorý sa stará o jeho bezpečnosť si myslel, že tvoria pár. Zrejme ich predstavy o partnerstve sa líšili. Nie dlho na to ako získala korunku sa zaľúbila s futbalistom Adamom Nemcom. Dvojica to dotiahla spolu až pred oltár. Počas jej najkrajšieho dňa si nechala Zuzana Kollárová vyhotoviť profesionálne snímky. Jednu pózu si, ale nemohla odpustiť.

Svetoznáma snímka: Koluje po sieťach a vyslúžila si veľa lajkov. Bývalá kráľovná krásy túžila po rovnakej.
Svetoznáma snímka: Koluje po sieťach a vyslúžila si veľa lajkov. Bývalá kráľovná krásy túžila po rovnakej.
Instagram

Po sociálnych sieťach koluje už roky fotka nevesty so ženíchom ako zavítali nafintení do známeho pohostinstva s rýchlym občerstvením. Ona v bielych šatách so závojom hltá hamburger a pred sebou má ďalší, nakusnutý s hranolkami. Dosť neštandardný výjav. Snímka natoľko inšpirovala Kollárovú, že si nechala na hotelovú izbu doniesť kolu a hamburger, kvôli tomu aby si podobne zaujímavú fotografiu spravila aj ona. Poznáte takú nevestu?

Musela ho mať: Počas svojho svadobného dňa Zuzana Kollárová zatúžia po hamburgeri.
Musela ho mať: Počas svojho svadobného dňa Zuzana Kollárová zatúžia po hamburgeri.
Instagram

 

VIDEO Plus 7 Dní