Tip na článok
Supermanžel: Vlani sme Andreja Bičana navštívili v jeho rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji, pôsobil ako partner roka.

Neverník Bičan sa s tým nebabral: Manželku a milenku striedavo vodil už na nakrúcanie známej šou

Moderátor Andrej Bičan sa s tým nebabral, manželku Editu a milenku Michaelu striedavo vodil už na nakrúcanie šou Tvoja tvár znie povedome

Galéria k článku (7 fotografií )
Prešlo mu to: Už počas šou Tvoja tvár znie povedome navštevovala mladučká východniarka Bičana v zákulisí.
Bojuje: Maroš Kramár prekonal manželskú krízu.
Doviedol ju novinárom pod nos: Len slepý by si nevšimol, že v Andrejovej blízkosti sa pohybuje mladá tmavovláska.

Pod lampou je najväčšia tma. Dokázal to aj Andrej Bičan (42), ktorý robil, čo mohol, len aby sa Slovensko dozvedelo, že dokáže zbaliť mladú kosť. Dlho bez úspechu. A tak milenku doviedol novinárom pod nos. Na nedávnej akcii v Nízkych Tatrách dvadsaťtriročnú tmavovlásku s východniarskym prízvukom nebolo možné prehliadnuť. Pyšný, ale ženatý moderátor rýchlosťou blesku priznal farbu. „Moje manželstvo sa po jedenástich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy,“ napísal na sociálnej sieti moderátor, ktorého sme ešte v marci videli v spoločnosti zabávať sa s manželkou Editou (41). Zrazu však tvrdil čosi iné. „S novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu,“ doplnil verejné stanovisko.

Šťastná mama?: Pre jej dcéru Mišku opustil Bičan manželku s dvoma deťmi.
Šťastná mama?: Pre jej dcéru Mišku opustil Bičan manželku s dvoma deťmi.
Internet

Striedala sa s manželkou

Keď sme vlani navštívili Andreja Bičana v dome v Ivanke pri Dunaji, zdal sa ako stelesnenie ideálneho manžela a otca. Rozprával o fóliovníkoch, v ktorých pestoval zeleninu, o výchove detí, o podnikaní, ktorým chcel zabezpečiť rodinu, aj o účinkovaní v šou Tvoja tvár znie povedome. Z dnešného pohľadu sa to javí ako divadlo. Teraz vysvitlo, že v tom čase sa už poznal s Michaelou Kmecovou, ktorá mu pomotala hlavu na plese na východe krajiny. O prácu Andrej nikdy nemal núdzu. „Vychytal som moderovačky od Michaloviec po Bratislavu. Teraz mám toľko roboty, že neviem, kde mi hlava stojí!“ sťažoval sa počas šou.

Bičan sa s manželkou Editou rozvádza po 11 rokoch.
Bičan sa s manželkou Editou rozvádza po 11 rokoch.
Emil Vaško

Na jedno si však čas vedel nájsť. Až teraz vyšlo najavo, že milenka ho vtedy navštevovala aj v zákulisí šou Tvoja tvár znie povedome. V podstate sa rovná zázraku, že to na neho už vtedy nikto nebonzol. „Nechápali sme, čo sa deje. Jeden deň ho prišla na nakrúcanie pozrieť manželka Edita a druhý deň tam bola táto mladá. Normálne ju predstavoval ako priateľku, vodil sa s ňou za ruku,“ prezradili nám až teraz naše zdroje, ktoré zrejme pojašeného moderátora vtedy nebrali príliš vážne.

O rok sa Andrej Bičan ešte stále zabával s vysmiatou manželkou Editou na galaprograme OTO. Manželia sa netvárili, že by v ich vzťahu bola kríza. Naopak, neponáhľali sa domov a na after party zotrvali v družnej debate s manželmi Danglovcami. Niekedy v tom čase sa moderátor údajne presťahoval do prenajatého rodinného domu na okraji Bratislavy. Aj s milenkou. Vo dvojici to poriadne roztočili najmä posledné týždne. „Minulý mesiac ho bolo častejšie vídať v bratislavských podnikoch, chodieval s partičkou aj s nejakou slečnou. Vždy vyzeral ako pod vplyvom alkoholu a snažil sa byť hrozne vtipný,“ informoval nás ďalší zdroj.

Hanbí sa za dcéru?

Presuňme sa na východ krajiny, kde stále žije Michaelina matka Erika (42). Aj keď je od moderátora o rok mladšia, na Facebooku sa už stala jeho fanúšičkou. Podľa všetkého však úplne stotožnená so situáciou v rodine nebude. Keď sme zavolali na mobilný telefón, predstavil sa nám niekto s jej dievčenským priezviskom a od priateľky Andreja Bičana sa dištancoval. O pár minút sme prijímali hovor my. Z telefónneho čísla, ktoré podľa našich informácií používa Bičanova milenka Miška, sa ozvala mladá dievčina. Tvrdila, že sa volá Petronela Nováková, a zisťovala, čo sme chceli. Keď nepochodila ani ona, ani my, rozlúčili sme sa.

Toto je Bičanova mladá priateľka Michaela.
Toto je Bičanova mladá priateľka Michaela.
facebook

Oveľa informovanejší nie sú ani v obci Ždaňa, kde Michaelina matka Erika býva. V rodinnom dome nikto neotváral, ani susedia toho veľa nevedeli. „Presťahovala sa sem pred dvoma rokmi. Jej dcéru sme naposledy stretli pred pol rokom, ale ani predtým sa s nikým nekamarátila,“ uvažovali miestni. „Bičan? Toho sme tu nevideli nikdy,“ dodali.

Čo sa Andreja Bičana týka, šťastie nebude mať asi ani on. Príbeh o tom, ako ho druhá žena Edita zachránila, je živý. Sám priznal, že než ju stretol, utápal sa v alkohole. Len tak dokázal prehryznúť rozvod s prvou manželkou Andreou, ktorá ho odvrhla. No a fanúšikovia, ktorí neveria vzťahu s tmavovláskou, mu to zratúvajú. „Sto ľudí sme sa opýtali a teraz hľadáme päť najčastejších odpovedí na otázku: Koľko žien ešte bude mať Andrej Bičan?“ znie možno najmilosrdnejší komentár. Zvyšných 99 percent moderátorovi čítať neodporúčame. „Mal som ho rád, no po tejto -afére stratil u mňa cenu. Zachoval sa nefér k manželke, a to len kvôli nejakej zlatokopke,“ skonštatoval ďalší z diskutujúcich a posledný si povzdychol: „Tak mu 
treba! Nech ho poriadne vycicia.“

Kramárovci rozvod zažehnali

Mal byť ďalší z módnej vlny rozchádzajúcich sa prominentov. No Maroš Kramár sa minulý piatok čudoval, prečo médiá naprieč Českom a Slovenskom píšu, že jeho manželstvo skrachovalo. „Sú to nezmysly. S manželkou sa nerozvádzame, vzťahy máme v poriadku. Nataša je pol roka s deťmi v Kostarike, o to väčší je nezmysel, že by sme mali podať žiadosť o rozvod. Práve teraz idem za nimi,“ reagoval pre český portál super.cz. No aj keď herec pôsobil presvedčivo, ani v tomto prípade sa nepohol lístok bez vetra.

V Kostarike: Manželka Nataša a deti sa na polroka presťahovali za Atlantik.
V Kostarike: Manželka Nataša a deti sa na polroka presťahovali za Atlantik.
Matej Kalina

Podľa našich informácií sa u Kramárovcov slovo rozvod posledné mesiace naozaj skloňovalo. Nie je náhoda, že hercova manželka Nataša Nikitinová odchádzala aj s deťmi na dlhodobý pobyt do Kostariky, teda na opačný koniec zemegule. „Maroš sa rozvádzať nechce, stále to je otvorené,“ tvrdil koncom leta náš zdroj. Aj keď je herec dlhé roky známy ako znalec žien, ktorých spoločnosť mu nerobí zle. „Ak máte deti, ktoré vás potrebujú, aj veľké majetky, rozviesť sa naozaj nie je jednoduché,“ dodal náš informátor, podľa ktorého rozvod momentálne určite nie je na programe dňa.

Viac sa dočítate tu:

VIDEO Plus 7 Dní