Po Bratislave sa klebetí, že známy automobilový pretekár Miro Konôpka (55) už bude starým otcom a schyľuje sa aj k svadbe. Náš reprezentant sa na tom však schuti pobavil: „Jaj, to nie je veru pravda! Ani svadba sa nechystá. Väčinou takéto projekty financujem, takže by som o tom niečo vedel,“ zasmial sa srdečne.

S otcom: Syn Matej ide v otcových šľapajách. Foto: Instagram

Zadržaná v Egypte

Napriek tomu, že v rodine privítal za budúcu nevestu dievčinu, ktorá nemá za sebou práve príkladnú minulosť, svadbe by sa nebránil. Jeho syn Matej si vraj môže vybrať priateľku, akú chce, on sa do toho nestará. A do kohože sa zahľadel Konôpka mladší? Nuž, do neslávne známej Denisy H. Tá pred viac ako rokom figurovala v kauze Sloveniek, ktoré v Egypte zadržali za prostitúciu. Podľa polície, boli dievčatá prichytené na hotelovej izbe ako sa za úplatu oddávajú intímnym radovánkam. Podľa informácií si mali za hodinu pýtať v prepočte okolo osemsto štyridsať eur. Miestene devy si vraj účtujú okolo tridsať, preto nie je vylúčené, že Slovenky prezradila ohrdnutá konkurencia.

Je to láska: Denisa sa preslávila nepeknou kauzou. Jej milému to, ale neprekáža Foto: Instagram

Spolu na dovolenke

Kauza, našťastie, Denise v ceste za životnou láskou neuškodila. Práve naopak. Zrejme jej pomohla k pevnému a úprimnému zväzku s mladým Mateom Konôpkom. Dvojica sa rada pochváli svojimi zaľúbenými fotkami, zábermi z dovolenky, či z raňajok. Konôpka starší sa vyjadril, že s Denisinou minulosťou problém nemá a dobre s ňou vychádza. Strávili spolu už aj dovolenku. „Partnerky si vyberá syn. To je jeho záležitosť. Boli sme spolu aj na dovolenkách, v zásade je to okej,“ uzavrel.

S autami: Mladý Konôpka sa so svojou priateľkou Denisou, napriek jej minulosti rád popýši. Foto: Instagram