Moderuje, vypredáva koncerty a najnovšie obsadil jednu z piatich stoličiek porotcov v šou Superstar. V nej Leoš Mareš (43) je skôr za toho dobrého, súcitného a s Mariánom Čekovským (42) za šoumenov.

Zjavne mu jeho práca dobre vynáša, a tak si okrem luxusných áut, ktorých vlastní neúrekom, môže dopriať i nehnuteľnosti. V roku 2008 Leoš kúpil byt s rozlohou 356 metrov štvorcových v Prahe, vo štvrti Smíchov. V čase kúpy sa jednalo o jeden z najluxusnejších bytov. Vyšiel ho 45 miliónov českých korún. Byt má dve obrovské terasy, na ktorých si nechal moderátor postaviť bazén a vírivku.

Koncom minulého roka prenika na verejnosť informácia, že Leoš Mareš s Monikou Marešovou (37) chcú zmeniť ovzdušie. Práve ona priznala, že zainvestovali do niečoho nového. „Bude to moderné, ale chcela som, aby to bolo zároveň útulné, nič hotelové,“povedala na margo nového bývania. Podľa všetkého by malo ísť o luxusný komplex v Prahe, ktorý poskytuje úžasný výhľad na mesto. Jeho cena sa však pohybuje vo vysokých vlnách. Byty v ňom stoja aj vyše pol milióna eur.

FOTO zo súkromia Leoša Mareša a jeho manželky Moniky nájdete v GALÉRII >>

Takto býva Leoš Mareš s manželkou Monikou Marešovou.
Takto býva Leoš Mareš s manželkou Monikou Marešovou.
Zdroj: INSTAGRAM