Modelka Andrea Verešová sa netají tým, že pre ňu by leto mohlo trvať celý rok. A keďže pri svojej práci vie spojiť príjemné s užitočným, destinácie zaliate slnkom si užíva podstatne častješie, než ostatní. Keď sa dá, berie so sebou aj celú rodinu, veď nech si s ňou užijú aj oni.

Kým Zuzana Belohorcová nevedela po presťahovaní z Ameriky prísť na chuť španielskej Marbelle, Andrea Verešová si to tam zjavne užíva. Svojim fanúšikom ukázala zábery zaliate slnkom z rôznych miest Španielska, ktoré si nevie vynachváliť: "Môj život je taký rýchly a farebný, že nemôžem ani pridať všetko, čo tu zažívam... Niekedy ani neviem, čo sa stane zajtra, ale vždy je to také krásne," rozplývala sa.

Andrea sa na sociálnej sieti  pochválila poriadne šteklivou fotkou v sexi bikinách, hoci slovo bikiny je v tomto prípade prisilné. K fotke pripojila krátky, ale výstižný textík: "Potrebujem žiť tam, kde leto nikdy nekončí ☀️"

Aha, čo ukázala Andrea Verešová, reakcia fanúšika vás odrovná!

Pri pohľade na jej najnovšiu sexi fotku ochkali nielen páni, ale aj dámy uznanlivo obdivovali jej figúru, lenže... Jeden fanúšik sa nezdržal, a aha, čo jej napísal! Pozrite si v GALÉRII!