Zdalo sa, že rozvod kráľovnej krásy z roku 2010 prebehne v úplnej harmónii. Anne Amenovej (33) sa síce rozpadlo dlhoročné manželstvo, ale na spoločenských akciách sa naďalej pohybovala s úsmevom na perách. Jej dobrú náladu zachytávajú všetky fotografie, ktoré zverejňuje. Pri prvých polemikách o rozchode sa vyrozprávala do médií, že s manželom Michalom Kováčom zvládli nezhody aj neveru. Ukázalo sa však, že čas tohto manželského páru sa naplnil a Kováč našiel novú lásku vo fitnes­ke Olívii.

Sviatky s inou

Ešte pred ôsmimi mesiacmi Amenová poskytla vyjadrenie k manželskej kríze, ktorú zažehnala. Vyzeralo to, že s podnikateľom Michalom Kováčom sa k sebe vrátia. „Nebolo to ľahké a viem, že veľa ľudí by to vzdalo. My dvaja, našťastie, nie. Podstatné pre mňa bolo, že môj manžel so mnou neprestal komunikovať ani v tých najťažších chvíľach. Keď sa ľudia rozprávajú, prestanú s monštruóznymi nezmyslami a riešia. Našťastie obaja máme dosť guráže čeliť následkom. Napriek tomu sme dnes už niekde inde v porovnaní so situáciou spred mesiacov,“ prezradila do médií. Zrejme narážala na ženu po boku jej manžela, fitnesku Olíviu Pohankovú. S ňou sa stretával približne rok. Hra na skrývačku sa však skončila.  Fitneska je dnes už oficiálnou Kováčovou priateľkou. Vianočné sviatky prežili spolu, žiadne taj­nosti nerobili. Na sociálnej sieti zverejnili spoločnú harmonickú fotografiu. Tá však obe sokyne v láske naštartovala a začali lietať pichľavé narážky.

Na prachy?

Od missky sa očakáva aj roky po súťaži excelentný výzor. Veď to je podstata jej kariéry a prvé, podľa čoho ju na verejnosti zhodnotia. Postava či kvalita vlasov sú kľúčové. Rovnako k miss patrí vyberaný vkus či najnovšie módne trendy. Tým sa blondínka nebráni - pravidelne prekvapuje luxusnými kúskami, špičkovými reštauráciami, do ktorých chodí, a rada sa pochváli aj obľúbenou destináciou na oddych, Monte Carlom. Kráľovná krásy so svojimi kamarátkami sú na francúzskej Riviére ako doma. Zrejme na tento fakt zacielila jej sokyňa v láske a na paškál si zobrala rozmarný život niekdajšej miss. Poznámky ako „nemýľ si kreditnú kartu s láskou“ či „v Monaku lásku nenájdeš“ zverejnila nová priateľka Michala Kováča na Druhý sviatok vianočný. Ohrdnutá kráľovná krásy nezaháľala. O pár dní reagovala spôsobom, že ju nič nezaujíma. Neprajníkom vyslala do sveta odkaz - Odlož si svoje pocity pre niekoho, koho to zaujíma. Naťahovačky o svalnatého Kováča teda vrcholia.

Nový život: Kováč sa zbavil odpadovej firmy a manželky. V náručí drží
fitnesku Olíviu.
Nový život: Kováč sa zbavil odpadovej firmy a manželky. V náručí drží fitnesku Olíviu.
Zdroj: Instagram

Z iného cesta

Jeho priateľka Olívia Pohanková pôsobí v úplne inej brandži ako blond misska. Roky sa venuje vrcholovému športu. Získala mnoho ocenení na rôznych fitnes súťažiach po celom svete, má na konte titul majsterky Slovenska. Pôsobí ako trénerka, ale podľa jej vizit­ky študovala v úplne inom odbore. Rozhodla sa získať vzdelanie na Vysokej škole verejných vzťahov a diplomacie v Prahe. S Amenovej manželom ju však dal dokopy šport. Jej slabosťou sú posilňovacie stroje a kult tela, a to na prvý pohľad. Lásku tejto dvojice preverili aj zaťažkávacie momenty, keď sa Michal Kováč dostal do vážnych problémov. Pre pofidérne kšefty s odpadom a čiernou skládkou v bratislavských Podunajských Biskupiciach si posedel za mrežami vyšetrovacej väzby tri mesiace.