Sexica sa v americkom USA venuje fitnesu, modelingu a pracuje tiež v nočnom klube ako tanečnica. Hoci je jej instagramový profil plný rajcovných záberov, na ktorých ukazuje perfektne vypracované telo, na Vianoce pridala fotky z úplne iného súdka.

Šťastná Nikola pózovala pri vianočnom stromčeku spolu so svojím priateľom, jeho dcérkou a  jej dvoma psíkmi. Fitneska k idylickým záberom pripojila želanie veselých Vianoc. ,,Užite si čas so svojimi rodinami. To je jediné, na čom záleží,“ napísala modelka, o ktorej je paradoxne známe, že vzťah s otcom Ottom Weiterom má na bode mrazu.

Rovnaké fotografie zdieľal na Instagrame Nikolin priateľ. ,,Ja a moja rodina sme spolu strávili plnohodnotný čas, ktorý sme tak potrebovali,“ napísal, pričom jeden zo záberov zachytáva Nikolu, ako vyrezáva perníčky s jeho dcérkou Mayou. 29-ročný George výzorom pripomína Vikinga a na sociálnej sieti o sebe píše, že sa venuje bodybuildingu a MMA.

FOTO Nikoly Weiterovej a jej priateľa nájdete v GALÉRII.

Ako ich láska s Nikolou začala, naznačil pri spoločnej fotke z fitka. ,,Trénoval som s touto kráskou, potom som ju zobral domov a rozhodol som sa, že si ju nechám! Teraz mi robí raňajky a obed a večeru každý deň! Ja robím proteínové nápoje,“ napísal v marci 2021. Dvojica spoločne cvičí a nakrútila už aj krátke vtipné videá na TikTok. ,,Život s pravým Vikingom, nikdy sa nenudím,“ napísala k jednému z nich spokojná Nikola.