Dramatická situácia, ktorú má Vera Wisterová (44) za sebou, ju naučila žiť naplno a brať, čo život prináša deň za dňom. Najhoršie životné obdobie rozhlasovej spíkerky a moderátorky sa začalo v novembri 2019, keď jej exmanžel Jeremy Hulsh (42) uniesol z bratislavského nákupného centra ich synov Harlowa (9) a Thea (7) do USA. Od udalosti trhajúcej nervy prešiel rok a pol. Chlapci prišli domov len v lete 2020, keď moderátorka vyhrala v Amerike súd. Vo svete však zúrila pandémia koronavírusu, a tak sme ich na verejnosti nevideli. Až doteraz. Po tom, čo sa otvorili terasy reštaurácíi a opatrenia sa uvoľnili, Wisterová aj s deťmi sa rozhodli ochutnať reštauračné menu. 

Na požičanom

Trauma z nepríjemného zážitku sa odrazila na neplnoletých Veriných ratolestiach. Ako moderátorka priznala, od návratu na Slovensko chcú čas tráviť prevažne doma. „Preto žiadnu dovolenku neplánujem. Synovia nechcú chodiť ani na dlhšie výlety, také s prespaním. Chcú byť naozaj len doma. Teraz sa spolu hlavne prechádzame, to nás baví. Prechádzka po Devíne alebo po Železnej studničke. Keď sme sa z Ameriky vrátili, nabehli sme do starých koľají. Úplne,“ priznala pred rokom Vera a svojim synom sa snažila vyhovieť.  Dlhé mesiace sa ani nikam chodiť nedalo pre prísne pandemické opatrenia. Postupne sa začali uvoľňovať a to využila aj Vera.

FOTO  Wisterovej so synmi nájdete v GALÉRII >>

Moderátorka spolu so synmi si vybehli vychutnať sobotnú večeru. Na terase istej bratislavskej luxusnej reštaurácie ju náš reportér stretol na Prvého mája. Pôsobila nenápadne. Bez stôp po líčení, vlasy mala stiahnuté do vrkoča. Pri terase si moderátorka so synmi odparkovali bicykle. Zatiaľ čo Harlow a Theo si do mesta vyšli na svojich „strojoch“, Wisterová si požičala žltý „Slovnaft bike“, ktorý je prístupný pre každého. „Asi som prestala robiť plány dopredu. Berieme to tak, že každý deň je nový a z každého jedného dňa sa tešíme,“ uviedla pred časom moderátorka.