Vraj už večierky nebývajú to, čo bývali. Ale asi len tie oficiálne. Ak si totiž prominenti vystroja privátny žúr, bratislavské Staré Mesto sa otriasa v základoch. Zvlášť, keď sa k tomu pripočíta nešťastné priezvisko Cibulková. Všetko vyvrcholilo tým, že na párty VIP partičky, ktorá sa konala minulý týždeň, zavolal sťažovateľ políciu.

Hrali jubilantke

Asi štyridsiatka mladých ľudí oslavovala štyridsiatku jednej z nich. Zhodou okolností i­šl­o o menovkyňu bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej, známej tým, že sa každú chvíľu zapletie do nejakého nedorozumenia. Čosi podobné sa pritrafilo televíznej scenáristke a dramaturgičke Kristíne Cibulkovej, ktorá je podpísaná pod seriály Prázdniny či Svet podľa Evelyn. Hoci jej meno nie je širokej verejnosti známe, kolegovia si ju tak považujú, že jej niekoľko dní chystali dokonalý mejdan.

Objednali dobrú reštauráciu pod bratislavským Dómom svätého Martina, kde jej počas párty ukázali svoj dar. Pre oslávenkyňu naspievali originálnu pesničku, ku ktorej nakrútili aj videoklip. Herci Zuzana Porubjaková, Marcel Ochránek, Kristína Palonder Greppelová a hudobný dramaturg Jakub Petraník, ktorý kedysi súťažil v SuperStar, v ňom kráčajú po Ventúrskej ulici a vyspevujú na melódiu starého šlágru

. „Keď vstúpi na scénu, tak je to bomba. Všetci sú do nej, aj Igonda. Trnky v očiach a veselý smiech, deň ti s ňou krásne uplynie,“ nôti štvorica. „Kristínkinmu šarmu nik neodolá, vrie to v nej poriadne, keď Rytmus volá,“ pridáva sa so spevom aj herec Ľuboš Kostelný, ktorý si cez koronu nechal zapustiť bradu.

Zaplatili pokutu

Láska k hudbe opantala partiu aj počas osláv. Aby toho nebolo málo, jubilantke objednali živú kapelu, ktorá sa nevedela zastaviť. Decibely bolo počuť v celom okolí, ako keby organizovali technopárty. Až sa po desiatej hodine pred reštauráciou zjavilo vozidlo mestskej polície, z ktorého vystúpili traja uniformovaní páni. Kostelný s Petraníkom a ďalšími len nechápavo pozerali, keď na nich prísne hľadeli.

FOTO nočného žúru slovenských celebrít V GALÉRII >>>

„Niekto zavolal políciu pre hluk. Kamarátke sme objednali kapelu, ale oni to pretiahli. V podstate to bola veľmi slušná párty, v štýle postarší ľudia sa zabávajú. Nešlo mi do hlavy, prečo policajti prišli, až neskôr som zistil, koľko je hodín. Myslím, že reštaurácia zaplatila pokutu a oni potom prestali hrať,“ prezradil nám bez okolkov Jakub Petraník, podľa ktorého ničím iným nevzbudili pozornosť. Teda aspoň si myslí.

„Naozaj mám také útržky z celej noci, lebo sme to oslavovali do pol piatej ráno. Ale, samozrejme, už bez hluku,“ uistil nás na záver.