Je z nej iná žena. Herečka, moderátorka a komička Eva Kramerová (29), alias Evelyn, ktorá počas posledných mesiacov výrazne schudla, sa v septembri pochválila novou láskou. Je ňou výkonný producent markizáckej Farmy Matúš Polakovič. Nový vzťah blondínke zjavne prospieva, ešte azda nikdy nevyzerala lepšie ako teraz.

NEVIE, KOĽKO SCHUDLA

Evelyn so zhodenými kilami a zmenšenými prsami, ktoré si dala nedávno plasticky upraviť pre zdravotné problémy, očividne nabrala viac sebavedomia. Počas uplynulých týždňov sa pochválila odvážnejšími sexi fotografiami, než sú tie, na aké boli jej fanúšikovia doteraz zvyknutí. Zábery s hlbokými výstrihmi a v minisukniach, ktoré teraz nosí takmer neustále, sa na jej sociálnej sieti nedajú prehliadnuť. „Málo látky sa rovná veľa šťastia. Na toto myslite vždy, lebo to je pravda,“ napísala pod svoju instagramovú fotografiu. Pózuje na nej v krátkych čiernych šatách, ktoré jej ledva zakrývajú zadok.

„Áno, schudla som, ale netuším koľko. Neriešim to nijako psychopaticky. Mám také pokojné obdobie, začala som pravidelne jesť a mám dostatok spánku,“ povedala v marci po rozchode s vtedajším priateľom Petrom, keď bolo na nej badať prvé zmeny. V chudnutí zjavne pokračovala a výsledok je dnes ohromujúci. Nebyť jej detsky okrúhlych líc, bola by na nepoznanie. Aj na televíznych obrazovkách moderátorka markizáckej Farmy dráždi outfitmi, ako len môže. Nedávno v sexi silonkách pózovala na motorke ako profesionálna modelka. Keď to pôjde takto ďalej, Evelyn už nebude Evelyn.

Fotografie schudnutej a sexi Evelyn nájdete v našej GALÉRII.

Anketa
Páči sa vám Evelyn teraz viac?
  • 44%
  • 2%
  • 4%
  • 50%