Zuzana Čimová, ktorá len minulý rok začína v Teleráne, si už v lete vyskúšala moderovanie Televíznych novín, keď s Danielom Očenášom zastupovali kolegov na dovolenke. Sympatická brunetka zjavne presvedčila o svojich kvalitách, pretože Markíza koncom augusta informovala, že vytvorí stabilnú moderátorskú dvojicu s Viktorom Vinczem. 

"Zuzke veľmi držím palce. Má všetky predpoklady na to, aby sa stala jednou z najlepších spravodajských moderátoriek na našom trhu," okomentoval vtedy Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky skupiny Markíza. Samotná Čimová pre Plus JEDEN DEŇ opísala svoje pocity z nového, pre mnohých vytúženého fleku.

"Z novej pracovnej príležitosti, ktorá sa mi naskytla, mám, samozrejme, veľkú radosť. Musím povedať, že idem do toho aj s obrovským rešpektom, takáto šanca totiž neprichádza často. O to viac si ju vážim a o to viac mi záleží na tom, ako svoju prácu odvediem a aký bude celý výsledok. Radosť a rešpekt, to sú asi moje pocity,” prezradila.

Ako teraz píše Eva.sk, Zuzana si aktuálne po rušnom pracovnom období užíva zaslúženú dovolenku. Ako destináciu si vybrala Grécko, kde stále panuje príjemné slnečné počasie. Moderátorka sa na sociálnej sieti lascívnymi fotkami neprezentuje, o to raritnejší je najnovší záber, ktorý zverejnila. Na ňom si Zuzana v čiernych bikinách vychutnáva pohľad na tyrkysové more.

FOTO markizáčky na dovolenke v GALÉRII.

Je priaznivci ju zasypali obdivnými komentármi. "Najkrajšia moderátorka spravodajstva zo všetkých a vždy pozitívne naladená, radosť pozerať správy," napísal istý Tomáš. "Videl som už hocičo, ale takú peknú a príjemnú babu nikdy nikde," pridal sa k pozitívnym komentárom Maťo.

Mohlo by vás zaujímať: