Miss Slovensko 2007 a celebritná tanečníčka v jednej zo sérií Let´s Dance, Veronika Husárová, dnes Vágnerová (31), je už štyri roky vydatá za dlhoročného partnera Juraja Vágnera. S manželom sú spolu už naozaj celú večnosť, zhruba pätnásť rokov, aj keď boli medzitým dvakrát rozídení. No dnes spoločne vychovávajú syna Alexa, ktorý o pár dní oslávi 3. narodeniny. Hoci známej Slovenke materská dovolenka oficiálne skončí až teraz, Veronika už dávno zarezáva v práci - našla sa v marketingu, a tak ju čoraz viac vídať v spoločnosti.

Zmena vizáže

Pri pohľade na Veroniku si však ihneď každý všimne, že za posledné obdobie výrazne schudla. Aj vďaka tomu sa natíska otázka, či toho nie je na ňu priveľa, alebo či nemá nejaké zdravotné či partnerské problémy. Ona však tvrdí, že schudla vďaka dojčeniu a synovi, dokonca priznáva, že občas sa zabudne aj najesť.

Najnovšie šokovala svoje okolie opäť. Tentokrát výraznou a nečakanou zmenou imidžu. Zo zvodnej tmavovlásky sa stala blondínka. A tak mnohým bezpochyby napadne, či aj u nej náhodu neplatí známa fráza: Nové vlasy, nový chlap. „Rada experimentujem s mojimi vlasmi a páčia sa mi zosvetlené, ktoré nosím už dlhšie. S mojím kaderníkom a kamarátom Patrikom to vždy konzultujem, a tak isto aj s manželom,“ tvrdila nám Husárová, ktorá v poslednom období častejšie podstupuje zmeny svojho výzoru, ako tomu bolo v minulosti.  A prečo práve blond? Spoznávajú ju blízki? „Toto je už skôr biela farba. Mne sa to veľmi páči a ľudia mi píšu pozitívne komentáre. Možno o 3 - 4 mesiace sa rozhodnem, že chcem krátke a čierne, u mňa človek nikdy nevie, ale musím počkať, aby som ich priveľmi nezaťažila,“ dodala bývala miss, z ktorej je tak dnes na pohľad úplne iná žena. Veď pozrite!

Veronika Husárová Vágnerová zmenila imidž. Je z nej blondínka.
Veronika Husárová Vágnerová zmenila imidž. Je z nej blondínka.
Zdroj: Instagram