Žije si ako v bavlnke? Speváčka si prešla búrlivým rozvodom, ale napokon sa všetko utriaslo. Lucie Vondráčková sa so svojím exmanželom Tomášom Plekancom (38) dohodla nielen na starostlivosti o deti, ale aj na majetkovom vyrovnaní. Hoci pôvodne mala veľké oči, a chcela vysúdiť na české pomery poriadne mastné odstupné pre seba, aj vysoké alimenty pre synov, dopadlo to inak, než si predstavovala. Aj tak sa však nemá zle, veď pozrite fotky v GALÉRII.

S Tomášom Plekancom sa  napokon dohodli na striedavej starostlivosti o synov, a tomu podriadili aj kúpu nového bývania po rozvode. Hokejista zaobstaral pre svoju novú rodinu v Prahe veľký mezonetový byt neďaleko školy a škôlky, ktorú navštevujú jeho synovia. Chlapci tam majú, samozrejme, svoje izby.

Od exmanžela dostala Lucie Vondráčková po rozvode ich pôvodný byt so záhradou na Kavčích Horách v hodnote takmer 30 miliónov českých korún (1 milión a 136-tisíc eur). Hneď, ako sa stala jeho majiteľkou, ho predala a namiesto neho kúpila pre seba a synov rovno dva domy s veľkou záhradou. Nie sú síce nové, ale poskytujú dostatok priestoru aj súkromia pre speváčku a jej synov Matyáša a Adama. Dom sa nachádza takpovediac uprostred sídliska, ale vďaka veľkej záhrade s množstvom stromov a ostatnej zelene je takmer dokonalou oázou.

Lucie sa rozhodla domy prerobiť podľa svojich predstáv, aby sa tam s deťmi cítila dobre. A zjavne sa jej darí. S fanúšikmi na sociálnej sieti sa podelila o zábery z ich nového bývania. Do nového príbytku si priniesla aj mačky, lebo kde sú mačky, tam je už domov, ako sama tvrdí. Jej chlapci, ako všetky deti, milujú zvieratá, tak radosť urobila aj im. A pre istotu si na stenu zavesila obraz s mačkou. S chlapcami sa už zabývali a cítia sa tam dobre, čo je najdôležitejšie.

Pozrite, ako Lucie Vondráčková upravila dom kvôli novému frajerovi!

A nedávno prišla do života Lucie Vondráčkovej ďalšia zmena. Tou je jej nový priateľ, moderátor Petr Vojnar. Speváčka však možno nečakala, že nový vzťah prinesie zmenu aj do jej bývania. Nie, Lucie sa nepresťahovala zo svojho domu, ale kvôli novému frajerovi ho musela upraviť. Pozrite si FOTO v GALÉRII, aké zmeny urobila Lucie na svojom hniezdočku.