Bolo to rodinné tajomstvo, o ktorom doteraz mlčali obidve strany. Je až neuveriteľné, že doposiaľ sa nedostalo na verejnosť. Brat slovenského prezidenta Andreja Kisku už nejaký ten čas žije v jednej domácnosti so švagrinou ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka. A nielen to.

Keď na sklonku roka za jedným stolom rokoval prezident Kiska a smerácky minister Lajčák, mnohí si mohli myslieť, že nemusia nájsť spoločnú reč. V skutočnosti ich viažie niečo viac než pracovné témy. Čo nevidieť môžu byť v rodinnom zväzku, a to si s úsmevom na perách mohli v napätých chvíľach aj pripomínať. Do tohto týždňa to však tušili len ich rodiny. Ako týždenník PLUS7DNI tento týždeň informoval, ich príbuzní sa chystali v Bratislave na prestížny ples. No a v sobotu večer podnikateľ Jaroslav Kiska jasne ukázal, kto dnes stojí po jeho boku. Svoju novú partnerku, sestru známej moderátorky Jarmily Lajčákovej-Hargašovej, prvý raz uviedol  do spoločnosti. Plavovlasá Eva v ružovej róbe od prednej dizajnérky Jany Pištejovej a s hlbokým výstrihom naozaj žiarila, napriek tomu kráčali po červenom koberci temer inkognito.

Spoločné dieťa a potom...

Nie je to prvýkrát, čo prezidentov brat dostal pozvánku na prestížny bál do Slovenského národného divadla. V minulosti ho na Ples v opere organizátori pozývali ako oceňovaného manažéra a zakaždým mu robila garbe dnes už bývalá manželka. Odvtedy sa rozviedol a úplno nanovo usporiadal život. Vlani si s Evou, s ktorou sa pozná už niekoľko rokov, podľa našich informácií založil novú rodinu. Vo februári sa im narodil spoločný syn Samuel, no popôrodné kilá sa už Eve, ako sme v sobotu večer mohli vidieť, podarilo zhodiť. Ukážkovo nadupovaný dekolt však už naznačoval aj čosi iné než len hodiny strávané cvičením či starostlivosťou o malého.

Ako to novému páru na červenom koberci seklo, si pozrite vo fotogalérii.

Mohlo by vás zaujímať: