Minimálne jednu vec majú spoločnú. On je jeden z najkrajších hudobníkov, ona jedna  z najkrajších herečiek u nás. A nedávno sa nedalo nevšimnúť, že čas trávia spolu. Martin Valihora (43), známy svojou galantnosťou, herečke Natálii Germani (26) neustále čosi vykladal, zatiaľ čo ona sa na neho zbožne pozerala. Na otázku, či sa nám v šoubiznise črtá nový pár, spustila dlhý monológ.

Na humor zabudla

Deň predtým mal bubeník na Pohode pracovné povinnosti. Hral v kapele, ktorá sprevádzala umelcov počas koncertu k nedožitej sedemdesiatke Jara Filipa. Na scéne sa striedal Milan Lasica s mladou generáciou, spievali pesničky z legendárneho albumu Bolo nás jedenásť a k dojatiu nemali mnohí ďaleko.

Martin Valihora na Pohode.
Martin Valihora na Pohode.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

V piatok poobede už Valihora vychádzal zo zákulisia spolu s Germani. „Prichádzali z parkoviska pre VIP, chvíľu debatovali so skupinou hercov, ktorých po ceste stretli, a znova sa odpojili,“ tvrdí náš zdroj, po­dľa ktorého si „potom každý išiel po svojom“.

Zdanlivo nevinná situácia. No keď sme sa Natálie neskôr spýtali, či sú s Martinom len kamaráti, zmysel pre akýkoľvek humor stratila. „K tomu sa naozaj, naozaj nevyjadrujem. Ani sa nepotrebujem,“zobrala to herečka zostra. „A prosím vás, aby ste do toho nezasahovali a nejakým spôsobom to neriešili. Nie je to podstatné. Je to moja osobná vec. Nič vám k tomu nepoviem. To je moje vyjadrenie. Moje súk­romie, moja osobná vec a nemusím azda o tom nikomu rozprávať,“ zamotávala sa herečka do vlastných vyjadrení. A viac asi dodať ani nemusela.

FOTO nového páru nájdete v GALÉRII.