Potrpí si na známe Slovenky. Pod Tatrami žije taliansky šéfkuchár Andrea Ena (43), ktorý pripravuje špeciality pred kamerami markizáckeho Telerána či Dámskeho klubu na RTVS už takmer dvadsať rokov a za ten čas randil s niekoľkými.

Naposledy sa dal dokopy s expartnerkou mafiánskeho bosa a bývalou Miss Slovensko Adrianou Pospíšilovou (36). Na rodeného Sardínčana sa však Slovenky lepia ako osy na med a po roku má po svojom boku opäť novú krásku. Aktuálne tvorí pár s bývalou modelkou Denisou Šiška, ktorá má už takisto čo-to za sebou.

Tajný rozchod s mafiánovou ex

Na Slovensku sa Andrea Ena prvý raz objavil v roku 2002. Pricestoval za vtedajšou priateľkou pochádzajúcou z Ružomberka, s ktorou sa zoznámil ešte v Taliansku. Hoci im vzťah nevydržal, kuchár si náš kraj zamiloval. Rozhodol sa zostať a podnikať. Pláže slnečnej Sardínie vymenil za život v srdci Európy a dnes tu vlastní dve reštaurácie - jednu v Ružomberku a druhú v Bratislave. „Prvých pätnásť rokov som býval na Liptove a poznám aj Tatry,“ tvrdil kuchár po tom, čo sa presťahoval do Bratislavy. Súčasne sa mu za uplynulé roky podarilo vystriedať niekoľko missiek, moderátoriek či herečiek.

Naposledy randil Ena s Miss Slovensko 2003 Adrianou Pospíšilovou (36), ktorá sa preslávila aj tým, že porodila dvojičky bosovi bratislavského podsvetia Jurajovi Ondrejčákovi, alias Piťovi. Ibaže v roku 2011 ho zatkli a neskôr poslali do basy, kde si odpykáva dvadsaťtriročný trest. Pospíšilovej to napokon nevy­šlo ani s kuchárom, ktorý sa už chváli novou polovičkou.

Zbalil modelku a jogínku

Sardínčan podľahol čaru ďalšej slovenskej krásky a vzal ju na luxusnú dovolenku na Maldivy. Na zábere, ktorý zverejnil, objíma bývalú modelku a vizážistku Denisu Šiška, za slobodna Mlynekovú. Jej meno si môžeme pamätať z minulosti, v roku 2009 totiž vystriedala po boku trnavského podnikateľa Rasťa Brezovského najvychytenejšiu moderátorku Adelu Vinczeovú, vtedy ešte Banášovú. Románik s ďalšou štíhlou blondínou netrval dlho a po rozchode začala Denisa cestovať. Šesť rokov študovala v Indii jogu a potom sa odsťahovala na Island, kde žila s fotografom Ľubom Šiškom a porodila svoje prvé dieťa - dcéru Atlas. S manželom splodili aj syna Deniska, o pár mesiacov však išli od seba a dvojnásobná mama sa vrátila na Slovensko.

Posledné mesiace randí Denisa s Andreom, s ktorým už navštívila jeho rodné Taliansko. Pod prvou spoločnou verejnou fotografiou im gratulovala azda „polovica“ šoubiznisu a dokonca aj Denisin bývalý manžel. „Veľmi sa z vás teším,“ napísal fotograf.

Pravda je tiež taká, že mnohí fanúšikovia talianskeho šéfkuchára začínajú mať v jeho ženách chaos. „Pozerám, či to je Pospíšilová, ale pozerám lepšie a veru nie,“ okomentoval dovolenkový záber jeden z jeho sledovateľov. „Ten to mení,“ písal ďalší.

Najmä ženy zo šoubiznisu

Talianova charizma či fakt, že každú novú známosť berie na luxusnú dovolenku, zaberá. V roku 2020 randil s finalistkou Miss Universe SR a módnou návrhárkou Martinou Grešovou (34), ktorá bola iba pár mesiacov po rozchode s futbalistom Robom Vittekom. S Andreom sa poznali dlhšie, nakoniec sa z toho vyvrbila niekoľkomesačná láska. Ich pomer prezradili rovnaké zábery vianočného stromčeka z Talianovho bytu a neskôr aj zo spoločnej dovolenky na Seychelách.

FOTO V GALÉRII

Pred Martinou chodil podnikavý Andrea s moderátorkou relácie Na chalupe Katarínou Jesenskou (49), ktorá má už dvoch dospelých synov Jakuba (27) a Samka (18). Padli si do oka počas nakrúcania spomínanej relácie, keď blondínku spolu so štábom pozval Ena do svojho víkendového domu v Tirolsku. V lete, v tom istom roku, sa spolu s Katkiným synom Samkom vybrali na prvú spoločnú dovolenku do kuchárovho rodiska. Láska netrvala dlho a po vyše roku si dali zbohom.

Prečítajte si tiež: