Nie je to ani rok, čo bývalej kráľovnej krásy krachol dlhoročný vzťah s otcom jej dvoch detí. Predtým Denisa Mendrejová (33) často hovorila o svadbe, ale nikdy sa k nej nedostali. Teraz je opäť šťastná po boku exmanžela inej známej Slovenky.

Bude lepšie?

So Slavomírom Hatinom (45) sa blondína na nedostatok vzrušenia nemohla sťažovať. Okrem života ako v bavlnke zažívala s energickým partnerom pozoruhodné chvíle. Akčný pracháč totiž upútal pozornosť na seba viacerými škandálmi. Falošný ZŤP preukaz, napadnutie recepčného či autonehoda so športovým Porsche po párty na španielskom ostrove Mallorca. Dokonca mal ostrú potyčku na Donovaloch s Denisiným otcom Ivanom Mendrejom. Ten vtedy skončil s rozbitou hlavou.

Napriek pestrému života po boku Hatinu juniora sa zdalo, že ako jeden z mála šoubiznisových párov majú spolužitie stabilné. Informácia o rozchode prišla ako blesk a Mendrejová sa presťahovala do inej domácnosti. Dlho sa o jej nových partneroch iba polemizovalo. Kto by to mohol byť a z akých je kruhov. V sobotu večer urobila bývalá Miss Universe SR rezolútne odhalenie.

 

Čongrádyovej ex

Na sociálnej sieti zverejnila Denisa fotografiu s novým mužom. Identitu novej lásky nešpecifikovala, spoločnú snímku iba okomentovala anglickým: „I love you to the moon and back.“ V preklade, milujem ťa na mesiac a späť. Ale po slovensky to tak romanticky neznie. Vo výkladovom slovníku nájdete vysvetlenie, že ide o vyjadrenie obrovskej náklonnosti k druhej osobe. A tieto pocity prežíva blondínka evidentne na maximum. Jej vyvolený je v istých kuloároch poriadne zvučné meno.

Filip Zubčák sa kedysi oženil s mladou vdovou po zavraždenom mafiánovi Petrom Čongrádym (†36), Lindou (44).  Tá potom pyšne používala priezviská oboch osudových mužov - Linda Zubčáková Čongrády. No spolužitie s Filipom jej skrachovalo, údajne keď sa manžel skamarátil s dcérou istého známeho advokáta. Linda sa po rozvode so Zubčákom opäť vydala za tanečníka Mateja Chrena (37).

Zamilovnú fotografiu Mendrejovej a Zubčáka nájdete v GALÉRII. Aj foto jeho ex!

Mohlo by vás zaujímať: