V útrobách hotela sa nachádza svetoznámy boháč Flavio Briatore (68), ktorý sa pred necelým rokom rozviedol. Napriek veku nemá núdzu o ženskú spoločnosť a paparacovia majú naozaj šťastný deň.

Slávny bonviván vyjde z dverí s mobilom na uchu a mieri k limuzíne. Súčasne s ním opúšťa hotel neznáma blondína, o ktorej identite nemajú Angličania ani páru. Agentúry teda vydajú paparacovské snímky s textom: „Taliansky biznismen Flavio Briatore prichytený, ako s tajomnou ženou odchádza z Hotela Bulgari v Londýne.“ Vo svete zostanú fotografie známeho donchuana bez väčšieho povšimnutia, no pre slovenské končiny to platiť nemôže.

Osudová príťažlivosť?

Záhadná blondína sa hrá s mobilným telefónom a tvár si schováva medzi pramene plavých vlasov. Napriek tomu v nej našinec musí spoznať Romanu Škamlovú (30), prvú vicemiss Slovensko z roku 2007, ktorú preslávil románik s „mníchovským milionárom“ Honzíkom Novotným. Chodili spolu asi rok, dokonca došlo aj na zásnuby. No ako vidieť, od hviezdy reality šou sa Škamlová posunula do celkom inej ligy. Okolo Flavia sa v Londýne motala ona, o tom niet pochýb. Podľa profilu, oranžového kožucha, kabelky, topánok, ba aj mobilného telefónu, ktorými sa prezentovala na sociálnej sieti. No či si do päťhviezdičkového hotela zašla náhodou, len tak na kávu, či pre iný dôvod, je na zváženie. Pred sebou mala totiž položenú batožinu. A tú si netlačila ako bežný slovenský turista, ale zo zeme ju zdvíhal muž v uniforme. Aj podľa ďalších signálov sa zdá, že Romanu Škamlovú to k staršiemu, no o to bohatšiemu Flaviovi priťahuje.

Prezradila ju najmä jej cestovateľská vášeň - len za posledný rok toho bývalá kráľovná krásy obletela viac než dosť. Na francúzskej Riviére je už ako doma, no rada oddychuje aj v Dubaji či v Londýne. Všetky tieto miesta dôverne pozná aj taliansky boháč, ktorého majetok sa odhaduje na 245 miliónov eur a v súčasnosti sa významne venuje biznisu v gastronómii. A tak zrejme náhodou sa vlani v júni Škamlová zastavila v londýnskych podnikoch, ktoré patria jemu.

Zabávala sa v jeho nočnom klube Twiga a zašla aj do jeho londýnskej reštaurácie Cipriani.  Inak nepostupovala známa Slovenka ani v Monaku. Koncom leta si kniežací štát užívala s kamarátkami, bývalou Miss Annou Amenovou a manželkou exministra Jána Počiatka Ivanou. Keď sa dievčatá vybrali najesť, voľba opäť padla na Briatoreho reštauráciu. Nad hlavami troch žien, ktoré sa tam, samozrejme, nezabudli nafotiť, vidieť publikácie o pretekoch F1, ktoré sa práve vďaka Briatoremu stali tým, čím sú dnes. Teda veľkým cirkusom, v ktorom sa krútia krásne ženy a veľké peniaze.

Článok pokračuje pod videom.

Ďalšia náhodička

Ani Romana nespí na vavrínoch. Na Slovensku nie tak dávno otvorila spa centrum, ktorého tvárou sa stala Daniela Peštová. Pre nezasvätených - česká topmodelka je exmanželka talianskeho podnikateľa Tommasa Butiho, ktorý je, mimochodom, priateľ Flavia Briatoreho. Sviatky už bývalá modelka trávila so svojou sedemročnou dcérou Sárou, ktorú má zo vzťahu s podnikateľom Ľubošom Bukovým. V polovici januára si zašla do Milána - obzrieť prehliadku módnej značky, ktorú, čuduj sa svete, kedysi rozbehol Flavio. V rovnaký deň sa v milánskom Palazzo del Senato, kde sa akcia konala, dokázateľne nachádzal aj on sám. To vieme vďaka náhode - odfotil sa tam s ním jeden jeho fanúšik.

V čase našej uzávierky sa Romana Škamlová nachádzala so svojou dcérou na dovolenke v Dubaji. „Máme spoločných priateľov, to je asi tak všetko,“ napísala nám stadiaľ čosi viac k svojmu vzťahu so slávnym Flaviom Briatorem.

Výlet do Talianska: Flavio aj Romana sa podľa sociálnej siete zastavili na rovnakej akcii.
Výlet do Talianska: Flavio aj Romana sa podľa sociálnej siete zastavili na rovnakej akcii.
Zdroj: Instagram

Minimálne jeho biznisové skúsenosti by sa jej však zišli ako soľ. Niekdajšia modelka sa totiž rovnako ako on vrhla do biznisu v gastronómii. Niektoré svoje kaviarne však musela zavrieť. Napriek plánom v biznise Škamlová vždy rozprávala o veľkej rodine. „Je úžasné mať súrodencov a tento pocit chcem dopriať aj Sáre. Chceme mať tri deti, čiže čoskoro bude aj druhé. Ak pánbožko dá, chcem byť tehotná ešte tento rok,“ tvrdila pred rokmi a túžbu po ďalšom dieťati zopakovala aj vlani v novembri. Vtedy sme sa s ňou bavili naposledy. „Tak nie som slobodná… Som stále zadaná, ale o svojom súkromí sa nerada vyjadrujem,“dodala nejasne.

Od boháča k boháčovi?

Škamlovej príbeh sa začal v roku 2007, keď skoro vyhrala Miss Slovensko. „Venovala som sa diskotancu a chodila som na umeleckú školu, kde som študovala módny dizajn. Takže som musela veľa kresliť a prakticky mi neostával čas na nič iné. Potom prišiel modeling a súťaž Miss, ktorá mi zmenila život,“ povedala rodená Banskobystričanka po tom, čo skončila druhá. Po zásnubách s Honzíkom Novotným, ktorému vraj prišla na neveru, sa zamilovala do podnikateľa Ľuboša Bukového. Majú spolu dcéru, ale skôr než došlo k svadbe, rozišli sa. Neskôr sa Škamlovej meno začalo skloňovať v súvislosti s istým bohatým, ale zadaným Slovákom, s ktorým sa však nikdy neukázala na verejnosti. Podľa informácií z jesene už ani táto informácia neplatí, na Romaninej tvári však nebolo badať žiadne trápenie.

V kuloároch sa odvtedy špekulovalo, že ju opantal istý veľký boháč, za ktorým lieta do Monaka. Ak by išlo o Briatoreho, bola by to celkom nová galaxia. Rodák zo západného Talianska totiž zbohatol na tom, že z módnej značky Benetton urobil globálnu. V roku 1988 si prvýkrát pozrel preteky F1 a rozhodol sa, že z nej vytvorí divácky najatraktívnejší šport tejto planéty. Podarilo sa. Ako komerčný riaditeľ tímu Benetton dal v deväťdesiatych rokoch šancu začínajúcemu pretekárovi Michaelovi Schumacherovi, ktorý mu čoskoro priniesol titul majstra sveta. Dnes multimilionár riadi svoje nočné kluby a reštaurácie v Londýne, Monte Carle, na Sardínii a v Dubaji, vlastní obrovský ranč na safari v Keni a 63-metrovú jachtu Force Blue, ktorú mu nie tak dávno talianske orgány zadržali pre podozrenie z daňových únikov. No to asi tiež patrí k veľkému svetu ešte väčších peňazí.

Paparazzo fotografie spred londýnskeho hotela aj snímky z milánskej akcie nájdete v GALÉRII.