Ak by na Slovensku žila aristokracia, Linda Antal Rezešová (41) by medzi ňu zapadla. Je vášnivá jazdkyňa, ale na nedávnom konskom póle v Šamoríne pripomínala šľachtičnú skôr apartným klobúkom. Nečudo, že pred oltár ju kedysi ťahali samí vplyvní muži - vydatá bola za veľkopodnikateľa Júliusa Rezeša a podnikateľa Romana Antalu, v Las Vegas si ju vzal dokonca aj večný starý mládenec a súčasný šéf parlamentu Boris Kollár. No teraz sa Miss z roku 1996 venoval celkom nový džentlmen.

Dcérina trauma

Málokto vie, že Linda sa pred piatimi rokmi čiastočne presťahovala do Šamorína. Keďže jej dcéra Victoria (20) jazdí na koňoch a na súťažiach reprezentovala Slovensko, nemala inú možnosť. „Máme tu ustajnené kone. Aby sme každý deň nemuseli dochádzať z Bratislavy, všetko sme prispôsobili dcérinej športovej príprave. Bývame aj v hlavnom meste, aj v Šamoríne,“ povedala Rezešová pre PLUS 7 DNÍ, hoci ešte nedávno to vyzeralo, že dcéra s pretekaním skončí.

Zdrvila ju smrť dlhoročného trénera, podľa našich informácií sa Victoria dokonca na istý čas odsťahovala do zahraničia. „Niekedy, aby sme zmiernili smútok, opustíme to, čo milujeme. Ty si opustila jazdenie, aby ti nebolo za Julom tak smutno,“ vyznala sa jej mama. Pred nami však minulý týždeň spomínala už iba „pauzu pre zranenie a úmrtie trénera“.

Takmer prišla o život

Strašidelnými chvíľami napokon prešla aj Linda. Pred pár mesiacmi sa pri koňoch tak zranila, že upadla do bezvedomia a ratoval ju kamarát. „Spadla som nešťastne pod kobylu a zachytila ma kopytami, zostala som so zapadnutým jazykom. Dušan Sabo mi ho vytiahol a zavolal záchranku. Prebrala som sa až v sanitke. A potom, až keď mi šili bradu,“ priblížila chvíle hrôzy.

GALÉRIU k článku si pozrite TU >>>

Dnes už je Linda Rezešová v starej forme a znova pri koňoch. V Šamoríne prezentovala produkty, s ktorými obchoduje. No za neznámym pánom, ktorý ju tam  sprevádzal, podľa nej nemáme hľadať senzáciu. „Mali sme tam kopu priateľov z prostredia koní, obchodných partnerov, klientov. Partnera však nemám,“ uistili nás pokojne.

Mohlo by vás zaujímať: