Pre prezidentku všetko! Dlhoročný aktivista Juraj Rizman (44) mení svoj život od základov. Svoju nenápadnú manželku Ľubicu, s ktorou má sedemročného syna, vymenil nedávno za inú ženu, a to rovno za prezidentku Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú (46). To však nie je jediná zmena v jeho živote.

Okrem toho výrazne pozmenil aj svoj šatník. Voľnočasové oblečenie, na ktoré bol roky zvyknutý, už uňho nevidieť. Teraz nosí elegantné obleky a kravatu. Samozrejme, že s tým súvisí zmena práce, ktorú začal vykonávať pred rokom, keď za prezidentku bola zvolená Zuzana Čaputová a Juraj sa stal jej poradcom. Tento post už síce nevykonáva, napriek tomu mu „pracovný outfit“ ostal. 

FOTO zmeneného Rizmana nájdete v GALÉRII

Najväčšia zmena je však v jeho účese. Svoj dlhý cop si dal začiatkom mája ostrihať. „Prvýkrát po 25-tich rokoch,“ priznal prezidentkin partner a nazval sa „Novým Rizom“. Jeho známi si však všimli ešte jednej maličkosti, ktorú v týchto dňoch odstránil, a to okrúhlu náušnicu , ktorú nosil v ľavom uchu. Na nových fotkách, ktoré si dal len nedávno spraviť, už jej bez nej. Čo poviete na jeho zmenu?

Mohlo by vás zaujímať: