Obyvateľov Zálesia, vzdialeného len pár minút cesty od Bratislavy, včera vystrašil pohrebný voz. Ten si to namieral do dvora jedného z najznámejších obyvateľov dediny, k Ottovi Weiterovi (65).  „Videl som pohrebnú službu. Najprv vystupovali von z auta, ale mladý muž ich navádzal, nech ho idú posunúť do dvora. Nerád by som nikoho pochovával dopredu, alebo k ničomu inému to nesmerovalo,“ prezradil nám vystrašený obyvateľ Zálesia.

Keď sme sa Ottovi Weiterovi dovolali, bolo zjavné, že prežíva ťažké chvíle. Mobilný telefón zdvihol uplakaný a dezorientovaný, zmohol sa iba na pár slov. „Prepáčte, teraz nemám záujem hovoriť," povedal pre PLUS7DNÍ stále v šoku. Podľa našich informácii však prišiel spevák nečakane o milovanú manželku Andreu Fischer (47), ktorá bola od neho takmer o dvadsať rokov mladšia. "Zomrela v spánku. Otto je absolútne zdrvený. Bola to jeho životná láska," tvrdí náš zdroj. Pohreb za zlomeného speváka podľa neho vybavujú jeho priatelia.

Svoju niekdajšiu fanúšičku Andreu Fischer si Otto Weiter vzal v roku 2012. Bola to práve ona, kto pri ňom vždy pevne stál. Potreboval to najmä posledný rok. Umelcovi totiž zistili lekári vážne problémy so srdcom. Zvažovali transplantáciu, od ktorej pre zlepšenie zdravotného stavu upustili. Srdce speváka stále pracuje na niečo vyše 30 percent a cez koronu sa strachoval, čo by sa stalo, keby potreboval náhlu lekársku pomoc.

FOTO Otta Weitera a jeho mladej manželky, ktorá nečakane skonala v ich dome, TU


Hatinová je magnet na mužov: Okrem Kočnera jej dvoril i exmanžel známej Slovenky. Ju ohúril iný

Mohlo by vás zaujímať: