Herečka Zuzana Fialová (44) je známa svojím temperamentom a nekompromisnou úprimnosťou. Aktuálne ju diváci môžu vidieť v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa ako porotkyňa kazdú nedeľu blysne elegantným outfitom, ktorým sa súčasne chváli aj na sociálnej sieti. Pri pohľade na jej instagramový účet však má jej fanúšik pocit, že sa nedíva na fotografie herečky, ale na profesionálne zábery fotomodelky. Na každom zábere je vystajlovaná a pózuje ako profesionálka.

Odhodila zábrany, nahá v posteli?!

Nedávno sa dala nafotiť tak, ako ju bežný smrteľník zvyčajne nevidí. A to polonahá v posteli, bez vrchného dielu či pyžama, zakrytá iba bielym paplónom, kde vás skôr než jej oči upútajú poodhalené vnady. Už na prvý pohľad vidieť, že ide o profesionálny záber, čo netají ani herečka. Meno fotografa sama priznala. Reč je o Martinovi Črepovi, ktorý je veľmi úspešný nielen v umeleckej, ale i reklamnej fotografii. Zaujímavé na tom však je, že v minulosti práve s týmto fotografom Fialová tvorila pár a až neskôr sa vydala za podnikateľa Petra Matulíka. Ako sa zdá, aj po rokoch obaja spolu stále skvelo vychádzajú, čoho dôkazom je aj intímna fotografia. „Zuzana je úžasný človek a skvelá herečka, veľmi si ju vážim,“ vyznal sa pred rokmi v médiách Črep a na jeho adresu nešetrila chválami ani herečka. „To, čo ma na Martinovi vždy fascinovalo je, že vidí v ľuďoch to, čo my, bežní smrteľníci, nevidíme. Ja hovorím, že na jeho fotkách je tieň duše. Vždy je to niečo originálne.“

Milenci či priatelia?

Či je medzi Zuzanou a fotografom aktuálne niečo viac alebo zostali len priateľmi, sa dá len špekulovať. Pred pár mesiacmi sa totiž herečka objavila v spoločnosti s novým mužom - karikaturistom Martinom Šútovcom (45). Podľa medializovaných informácií prvá s ním tvorí pár už asi päť rokov, ona to však popierala a k súkromiu sa verejne vyjadriť odmietla. Nechajme sa preto prekvapiť, či časom predsa len nejakého muža po svojom boku verejne prizná.

Fotografiu Zuzany Fialovej, ako ju vidí jej bývalý, nájdete v našej galérii.