Kubánsky herec Mario Cimarro (47), alias Juan Reyes z latinskoamerickej telenovely Skrytá vášeň, sa koncom leta objavil na Slovensku, kde spôsobil hotový ošiaľ. Počas víkendu sa stal exkluzívnym hosťom na DOD v televízii Markíza.  Ak ste si však mysleli, že na Slovensko prišiel pracovne, veľmi by ste sa mýlili. Kubánsky milovník sa podľa našich informácií už dávno predtým zahľadel do istej Slovenky, ktorú sa rozhodol navštíviť v jej rodnej krajine. A keď už u nás bol, spojil príjemné s užitočným. Teraz jej už vyznáva lásku!

Zamilovaný

Prežíva svoju telenovelu: Mario Cimarro je hviezda latinskoamerických telenoviel, no skutočný ľúbostný príbeh zažíva na Slovensku. Tento odkaz nechal na Instagrame pred troma dňami.
Prežíva svoju telenovelu: Mario Cimarro je hviezda latinskoamerických telenoviel, no skutočný ľúbostný príbeh zažíva na Slovensku. Tento odkaz nechal na Instagrame pred troma dňami.
Zdroj: INSTAGRAM

Mario Cimarro na Slovensku spôsobil poriadny roztuch. Mnohé ženy z neho boli hotové a aj on sám priznal, že sa mu u nás veľmi páčilo. Nakoniec svedčia o tom aj jeho fotografie na Instagrame, na ktorom zverejňoval zábery z rôznych miest nášho hlavného mesta. Jednoducho si to tu užíval. To, že sa mu u nás očividne veľmi páči, bolo zrejmé aj z jeho odpovedí.  „Človeče, milujem to tu. Veď sa na to pozri. Nie je to krásne? Skutočne nádherné. Vo vašej krajine sa cítim úplne fantasticky. Hovorí sa, že domov je tam, kde je tvoje srdce. Slovensko mi ukradlo srdce. To si píšte,“ povedal Mario Cimarro. Na otázku, či sa mu páčia naše ženy, odvetil: „Človeče, podľa mňa sú najkrajšie ženy na svete práve tu. Sú naozaj veľmi, veľmi krásne.“

Kubánska televízna  hviezda v Markíze na počudovanie priznala, že na Slovensku nie je prvýkrát.  Pozorní návštevníci markizáckej akcie si vypočuli priamo z jeho úst, že u nás bol aj pred niekoľkými týždňami. Nikomu ani nenapadlo, že tento seriálový krásavec u nás prežíva svoju vlastnú privátnu telenovelu. A najnovšie istej Slovenke už vyznáva aj lásku, a to verejne!

Na sociálnej sieti vo svojom príbehu totižto zverejnil, že je opäť na Slovensku, a vo svojich fotografiách prejavuje lásku niekomu v slovenčine. „Ľúbim ťa,“ „Ty a ja,“píše a pridáva ďalšie srdiečka a posiela bozky. Hoci nikoho vo videách ani na fotkách neukázal, je zjavné, že vedľa neho niekto sedí. Zrejme práve neznáma Slovenka, ktorá ho očarila a s ktorou si zamilovaná hviezda urobila výlet do Maďarska. Identita ženy, do ktorej sa svetoznámy fešák zamiloval, ostáva zatiaľ zahalená rúškom tajomstva.

Mario Cimarro je opäť na Slovensku.
Mario Cimarro je opäť na Slovensku.
Zdroj: Instagram

Mohlo by vás zaujímať: