Tip na článok
Katka Jesenská (45)

Odpadnete! Známa jojkárka (47) sa vyzliekla: Pozrite na tie krivky!

Ukázala sexi postavu v plavkách.

Galéria k článku (28 fotografií )
Katarína Jesenská predviedla svoje sexi krivky.
Katarína Jesenská
Katarína Jesenská na dovolenke so synom.

Známa moderátorka a chalupárka Katarína Jesenská zreje ako víno. Len nedávno priznala, že vo svojich štyridsiatich siedmich rokoch ani potom, čo sa dvakrát rozviedla a má dvoch synov Jakuba a Samka, na lásku nezanevrela a opäť sa zamilovala. Jej srdce si získal temperamentný Talian Andrea Ena, ktorý na Slovensku žije už takmer šestnásť rokov a vlastní dve talianske reštaurácie - jednu v Bratislave a jednu v Ružomberku. To však nie je všetko. Najnovšie svojich priaznivcov  blondínka odrovnala tým, ako vyzerá jej odhalená postava iba pár rokov pred päťdesiatkou.

Ukázala závideniahodnú postavu

Jojkárska moderátorka Katarína Jesenská, známa z relácie Na chalupe, sa pred pár dňami svojim fanúšikom na sociálnej sieti pochválila záberom, ktorý mnohým bezpochyby vyrazí dych. Charizmatická blondína sa vyzliekla do plaviek a ukázala svoje  krivky. A treba povedať, že napriek tomu, že už nemá dvadsať, je sa na čo pozerať.

Zaujímalo nás preto, ako sa o seba stará a či drží nejakú diétu. „Vôbec nie, ja rada varím a jem všetko. A milujem pizzu, často ju jem a potom mám výčitky. Dokonca, keď chodím na výrobu mojej relácie skoro ráno, tak sa stravujem aj na benzínovej stanici či v rôznych miestnych krčmách,“priznala pre PLUS7DNÍ moderátorka, ktorá vraj už ani veľmi necvičí. „Na cvičenie mám čoraz menej času, občas skočím do fitka, ale nemám sa čím pýšiť, nerobím jogu ani nič také, ale keď môžem, som aktívna, idem po schodoch, či si zabicyklujem na chalupe,“ netajila Jesenská, ktorá si myslí, že za štíhlu postavu vďačí génom. „Celý život som aj veľa cvičila, robila som osem rokov športovú gymnastiku a to si telo pamätá,“ dodala na záver Jesenská.

VIDEO Plus 7 Dní