Dnešní tínedžeri svoj život prežívajú dvakrát - reálne i virtuálne na sociálnych sieťach. Všetkým sa chvália a často ukazujú aj to, čo by malo ostať skryté, rôzne intímnosti, detaily zo spálne. Výnimkou nie je ani maturant Mário. Statný mladík na prahu dospelosti sa chváli odvážnymi fotografiami zo súkromia.

Odhaľujú takmer všetko

Spevák Mário Kuly Kollár (48) zo skupiny Desmod má dvoch synov. S manželkou Luciou vychovávajú štvorročného Christiana a z predchádzajúceho manželstva má sedemnásťročného syna Mária. Okrem mena má mladík s otcom spoločných viac vecí. Podobá sa na neho a rovnako ako otec sa rád ukazuje pred inými.

„Milujem to dievča,“ píše Mário k záberu, na ktorom drží svoju priateľku Natáliu v náručí. Sú spolu viac ako trištvrte roka. Nežnosti, bozky a objatia vidieť na množstve ďalších, čo nie je u mladých ľudí nič neobvyklé. Prekvapivejšie sa možno zdajú momenty zo spálne. Ešte nie sú dospelí, no zdá sa, že žijú v jednej domácnosti. Teda aspoň majú tú istú spálňu, čím sa pochválili na sociálnej sieti nielen kamarátom, ale vlastne celému svetu.

Fotografie, na ktorých spia tesne ve­dľa seba a je na nich zvýraznený čas polnoci, zrejme netreba komentovať. Ani záber, kde Máriove holé nohy hladia iné ruky. Prepletené končatiny pôsobia veľmi intímne. Preto nás zaujímalo, či známy spevák je pripravený na fakt, že by mohol byť čoskoro starým otcom a či so synom prebral aj túto oblasť. Na naše otázky však muzikant neodpovedal.

Fotografie si môžete ozrieť v našej GALÉRII.