Milujú nahotu. Najprv Slovensko obleteli zábery viceprezidenta futbalového Slovana Bratislava Ivana Kmotríka mladšieho (30), na ktorých vidieť, ako sa vo Vysokých Tatrách objíma a bozkáva s futbalistom Vladimírom Weissom mladším (30). Komickú scénu nakrútili neznámi pozorovatelia a začali ju šíriť internetom. Tak sa Slovač mohla zabávať na tom, ako sa po vrúcnom objatí Weiss od Kmotríka odtiahol, len pár metrov od neho si stiahol nohavice a oddával sa ďalšej voľnej zábave. Krátko po incidente sa nahá ukázala aj Kmotríkova priateľka Lenka Petrovičová (27).

Na Adama a Evu

Pred dvoma týždňami sa Kmotrík a Weiss s partnerkami vybrali do Tatier, aby tam strávili spoločný víkend. Nechýbala bujará zábava pri ľudovej hudbe v miestnej kolibe, ktorá mala nečakanú dohru na parkovisku pri hoteli. Weiss okrem objatí a bozkov, ktoré adresoval Kmotríkovi, predviedol bizarný striptíz. S ostychom však nemá problém ani Kmotríkova priateľka. Pár hodín po tom, ako sa chúlostivé video dostalo na verejnosť, ukázala svoju nahotu.

Modelka a finalistka Miss Slovensko z roku 2012 Lenka Petrovičová tvorí s Ivanom pár viac než dva roky. Na Weissov tatranský výstrelok reagovala na sociálnej sieti, kde ju sleduje takmer stotisíc fanúšikov. Zverejnila čiernobielu dráždivú fotografiu, na ktorej pózuje úplne nahá. Našťastie, fotografia ju zachytáva vo viac sexi póze ako Weissa. Intímne miesta si zakrýva iba palmovým listom. „Fotka dňa,“napísala k záberu, ktorý jej zhotovil profesionálny fotograf. To, že Lenkin partner a kamarát čelia posmeškom a zabáva sa na nich celý internet, si buď neuvedomila, alebo chcela iba ukázať, akú kosť má Kmotrík doma a že Weiss jej konkurovať nemôže.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII