Olga Menzelová (43), vdova po oscarovom režisérovi Jiřím Mnezelovi (†82) púta svojím životom pozornosť už roky, a ľudia ju buď neznášajú, alebo ju až bezmedzne obdivujú. Zdá sa, že tých druhých je našťastie dosť, hoci ani z tých prvých si Olga ťažkú hlavu nerobí.

Hoci si Olga a Jiří boli veľmi blízki, predsa len život s o 40 rokov starším partnerom bol trochu iný, než býva zvykom u vekovo rovnocennejších párov. A tak si Olga občas proste išla svoje. Keď chcela dieťa, a Jiří nie, obstarala si ho inde. A keď sa potom po krátkom akoby rozchode s Jiřím vrátili k sebe, nerobilo im problém fungovať ako rodina s viacerými oteckami.

Keď Jiří vážne ochorel, Olga sa musela obracať, ak sa chcela postarať o neho aj o deti. A pritom sa jej podarilo utajiť, že ešte počas života Jiřího Menzela priviedla na svet svoje tretie dieťa, syna Alberta, s egyptológom Miroslavom Bártom.

Olga jednoducho žije so svojou rodinou iný život, ktorý sa tak trochu vymyká z klasického ponímania. A na svoje tri deti sa snaží byť menej prísna a viac prístupná a láskavá. V ich dome je veľa lásky, pohody aj smiechu.

Aha, ako to vyzerá u Olgy Menzelovej doma! Dobre vidíte!

Nedávno Olga Menzelová odhalila skutočnú pravdu o tom, ako to vyzerá u nej doma, a je jedno či je sviatok, či piatok. Na sociálnu sieť zavesila fotku z ich vily tesne po štedrovečernom rozbaľovaní darčekov. Keď ju uvidíte, pomyslíte si, že vás klame zrak, ale neklame... Pozrite si FOTO v GALĚRII, aj Olgin vysvetľujúci komentár, nemá chybu!

 

A takto sa u nich doma v kuchyni robili linecké koláčiky, pozrite si VIDEO.