Vdovu po oscarovom režisérovi Jiřím Menzelovi (†82) Olgu (43) mnohí zatracujú, ale ešte viac ľudí ju obdivuje, najmä pre jej, podľa mnohých, nekonvenčný spôsob života. Ešte počas života Jiřího Menzela ju často označovali ako zlatokopku, keďže jej manžel bol od nej o 40 rokov starší.

Aj ich manželstvo bolo nekonvenčné, žili vo voľnom vzťahu, Olga priviedla na svet deti aj s inými mužmi, ako s Jiřím. Nič to však nemenilo na tom, že si boli do konca jeho života veľmi blízki a že ich netradičná rodina s viacerými oteckami, ktorá na prvý pohľad možno pôsobila ako chaos, bola funkčná a bolo a je v nej stále veľa lásky a pohody.

Hoci Olgu mnohí označovali za zlatokopku, pravda bola taká, že veľa peňazí išlo na opateru slávneho režiséra, keď vážne ochorel. Olga sa musela obracať, keď sa chcela postarať o neho aj o deti. A pritom sa jej podarilo utajiť, že ešte počas života Jiřího Menzela priviedla na svet svoje tretie dieťa, syna Alberta, s egyptológom Miroslavom Bártom.

Olga sa snaží u svojich troch detí vybudovať predovšetkým sebaúctu, snaží sa byť k nim menej prísna a viac prístupná a láskavá. V ich dome je veľa lásky, pohody aj smiechu. A to má Olga doma potomkov celého spektra, sympatickú pubertiačku Ani, komediantku Evík a dvaapolročného Albíska.

Nedávno sa Olga na sociálnej sieti pochválila fotkou jej najmenšieho, ktorý sa už v tomto útlom veku snaží pomáhať zaneprázdnenej mame v kuchyni. Olga k fotke pripísala takýto text: "Ale u nás nevarím jáááá, ale najmladší miláčik! ❤️ Základom nie je len independent woman, ale aj independent man! 😜👍A gentleman! 😊"

Takto to vyzerá vyzerá v kuchyni u Olgy Menzelovej! To vážne?

Olga Menzelová sa pochválila fotkou syna, ale zároveň odhalila, ako to vyzerá u nej doma v kuchyni. Neporiadok je slabé slovo, totálny "bordel" bude asi výstižnejšie. Poriadok v domácnosti je dôležitý, ale šťastie priniesť nemusí. Zato pohľad na ani nie trojročného Alberta, ktorý sa snaží pomiešať šalát vo veľkej drevenej mise, k šťastiu stačí, jeho mame určite.