Vdova Andrea Pomeje (32) sa za slobodna volala Šťastná a teraz je konečne je zase naozaj šťastná! Môže za to aj nový dom, v ktorom býva s priateľom a dcérou. Počas manželstva s hercom a producentom Jiřím Pomeje zažila síce aj pekné chvíle, keď sa však Jiřímu prestalo pracovne dariť a problémy začal riešiť alkoholom, jej život sa zmenil na peklo.

Keď do toho Jiří ešte aj ochorel na rakovinu, snažila sa napriek všetkému stáť pri ňom a podporovať ho. Po tom, ako sa Pomeje dostal z prvého ataku  choroby, opäť prišiel na scénu alkohol. To už bol ich vzťah nefunkčný a Andrea si našla nového priateľa, klampiara Petra. Ten ju podržal aj v ťažkých chvíľach, keď sa Jiřímu vrátila rakovina a Andrea čelila odsudzovaniu, že opustila chorého manžela.

 

Približne rok po smrti Jiřího Pomeje sa Andrea rozhodla urobiť zásadný krok. Opustila Prahu a presťahovala sa s dcérou Aničkou k priateľovi Petrovi na vidiek neďaleko Poděbrad, kde mal Peter už rozostavaný rodinný dom, ktorý spoločne dokončili, a tak majú Andrea aj Anička konečne útulný a najmä pokojný domov, z ktorého vyžaruje pohoda..

V takomto dome dnes  býva Andrea Pomeje, FOTO v GALÉRII

Andrea Pomeje o svojom novom dome síce tvrdí, že nie je ani trochu extravagantný, ale má  v ňom to, čo jej v živote s Jiřím Pomejem chýbalo, pokoj a pohodu. Podľa slov Andrey je ich dom klasický, akých nájdete najmä na vidieku množstvo, ale je tam spokojná. Dom má dve izby , spálňu, obývačku s kuchyňou a pracovňu. Z farieb prevládajú biela a tlmené prírodné odtiene, je zariadený jednoducho a útulne, veď pozrite v galérii. Najväčšiu radosť zo sťahovania a z nového domu mala jej dcéra Anička, ktorá si po prvý raz v živote mohla sama zariaďovať svoju izbu.