Česká speváčka Marta Jandová (48) sa postarala o rozruch, keď v nedeľu zverejnila fotky zo svadby svojej kolegyne Debbi (29), na ktorej bola ako hosť. Fanúšikom pritom neukázala len seba, ale rovno aj nevestu so ženíchom. Podarilo sa jej to skôr ako samotnej novomanželke.

"Dnes som si pred koncertom odskočila na svadbu. Na krásnu svadbu Debbi. Ďakujeme za pozvanie a veľa šťastia," napísala Jandová a so všetkou trúfalosťou zverejnila fotky zo sobáša speváčky na Instagrame aj Facebooku.

Fotky zo svadby nájdete v GALÉRII

Svadba, o ktorej Marta Jandová povedala všetkým, sa pritom konala v utajení. Hoci o plánovanej veselici hovorila speváčka v rádiu, dátum vopred neprezradila. Debbi o tom, že je už vydatou paňou, povedala svojim fanúšikom až v pondelok, informoval Super.cz. "Tak sme svoji. Vnútri prstienkov máme vyryté D + T = VŠL. Deborah a Tomáš = Veľká Šialená Láska," prezradil manžel speváčky Tomáš Pchálek.

Česko-nemecká speváčka Debbi, vlastným menom Deborah Kahlová, povedala áno svojmu dlhoročnému priateľovi Tomášovi, s ktorým sa zasnúbila tento rok v januári. Prvýkrát sa výraznejšie presadila v súťaži Česko Slovensko hľadá SuperStar v roku 2009, v ktorej postúpila do semifinále. O rok neskôr vydala svoj hit Touch The Sun, ktorý jej vyniesol Cenu Anděl v kategórii Skladba roku.