Tip na článok
Je na smiech: Ale aj negatívna reklama je reklama..

Silvia Kucherenko už nevie, čo od dobroty: Smejú sa z nej už aj jej fanúšikovia na Instagrame

Aby sa zviditeľnila, vyskúšala už takmer všetko. Tentokrát ale vytasila ťažký kaliber! Olizovanie ostalo bez náležitej odozvy. Nakúpila si Kucherenko (35) na Instagrame nereálnych followerov?

Galéria k článku (8 fotografií )
Instagramové farmy: Takto nejako vyzerajú umelo nakúpení fanúšikovia.
Zameraná na orál: Zvodná Kucherenko.
Opäť zvodná: Do oka jej padol tmavý rúž.

Upútať pozornosť chce za každú cenu. Skúša to všetkými možnými cestami a čuduj sa svete, vybudovala si slušnú fanúšikovskú základňu. Pre niektoré ženy je vzorom, ikonou a donekonečna budú ochkať nad jej krásou. Presne takéto komentáre Silviu Kucherenko hecujú k stále extrémnejším pózam. Aktuálne sa opäť rozhodla vábiť extrémnymi perami - slastne si ich výrazne namaľované olizuje. Do dvadsiatich štyroch hodín na internete kolovali ironické vtipy s jej novými technikami zvádzania.

Na tmavo: Učarovali jej výrazné farby.
Na tmavo: Učarovali jej výrazné farby.
Internet

Stále pracuje na svojej sláve

Ako tvrdí Kucherenko, kto nechce, nech sa skrátka na jej fotografie nepozerá. Ale dá sa to? Michalovčanka Silvia Kucherenko pracuje na svojej mediálnej sláve systematicky. Ambiciózna blondínka začala pred rokmi vzťahom s moderátorom Vilom Rozborilom. Galantných ctiteľov mala na každom prste. Medzi nimi údajne nechýbali zvučné mená Pavol Rusko či politik Boris Kollár. Pri druhom menovanom údajne padla Kucherenko do nemilosti jeho vtedajšej priateľke Petre Krištúfkovej. Blondínky si vraj všetko vydiskutovali pred desiatimi rokmi počas otvorenia istého obchodu. Vody šoubiznisu zamiešala neskôr svadbou s ukrajinským podnikateľom Sergejom Kucherenkom. Založila si profil na Instagrame, kde zverejňovala fotografie z celého sveta. Zrkadlili jej veľkolepý, luxusný život. Po uväznení jej manžela Sergeja za spreneveru sa však Silvia Kucherenko fotí zväčša na východe Slovenska alebo v Bratislave. Pri mori sme ju dávno nevideli.

Jazyk ako nástroj

Úsmevy a pózičky už nefungujú tak ako na začiatku. Snaží sa byť stále viac sexi, ale nie je isté či jej to vychádza. Snímky ako si lascívne olizuje pery si vyslúžili náležitú pozornosť. Rýchlosťou blesku sa rozšírili vtipy: „Keď si ešte pre spaním zapáliš ovada,“ s priloženou fotografiou. Napriek jej pootvoreným perám, ktoré si významne oblizuje, nezískala upravená kráska toľko označení “páči sa mi“, ako by si želala.

Pofidérna šampiónka

Blondínkin život zrejme mnohých zaujíma. Na sociálnej sieti Instagram má viac fanúšikov ako tenistka Dominika Cibulková či futbalista Marek Hamšík, alebo „wannabe“ celebrita Zuzana Plačková. Kucherenko sa pýši vyše pol miliónom fanúšikov. Na tom by nebolo nič zvláštne, ale pomer sledovateľov nie je úmerný lajknutiam. Podľa experta by pri takom počte malo byť približne desať-, dvadsať- a viactisíc lajkov. No blondínka má pri fotka priemerne žalostných dvetisíc.

Slávna: Aj zlá reklama je reklama.
Slávna: Aj zlá reklama je reklama.
Internet

Príklad

Futbalista Marek Hamšík má vyše tristotisíc sledovateľov, čo je menej ako má Kucherenko. Zverejnenú fotografiu mu však označí okolo päťdesiat tisíc ľudí. Pri takomto pomere je evidentné, že Hamšíkovi sledovatelia sú reálni. Zatiaľ čo u vyzývavej blondínky je to diskutabilné. Jej virtuálny život má trhliny. Až toľkých totiž nezaujíma. Ponúka sa otázka - nakupovala Kucherenko followerov-nasledovateľov na Insta farmách?

Odborná stránka contenagency.sk vysvetľuje ako falošní (kúpení) fanúšikovia fungujú a prečo je to zbytočné:

Nevýhody kupovania „umelých“ followerov na Instagrame

Ak si nakúpite tisícky falošných, lacných a najmä neaktívnych insta profilov, nedosiahnete žiadne reakcie. Nikto vám nebude lajkovať príspevky, nečakajte žiadne komentáre, ani inú obvyklú užívateľskú aktivitu. Bez interakcie a komunikácie so svojimi užívateľmi však nikdy nevytvoríte stálu komunitu ľudí a nepritiahnete nových followerov. Najväčším problémom jednorázového nákupu nasledovateľov na Instagrame je pošramotenie dobrej povesti a mena. Ak vaši stáli fanúšikovia zistia, že vám zo dňa na deň pribudlo tisíc nových followerov, rozhodne sa začnú diviť a pýtať sa. Ak ľudia zistia, že ste klamali a podvádzali, môže sa to silno odraziť na tom, že vám už nič veriť nebudú a na váš instagramový profil sa už nikdy nevrátia.

Instagramová farma: Je to dobrý biznis.
Instagramová farma: Je to dobrý biznis.
Internet

Ako si kúpite fanúšikov na Instagrame?

Proces je to až primitívne jednoduchý. Nájdete si nejaký program na automatizáciu Instagramu. To sú všetky tie webstránky, ktoré na vás kričia heslá typu: „Chcete viac fanúšikov na Instagrame? Máme zaručený recept!“ a fungujú na základe počítačových botov. Jeden z nich je aj, napríklad Boostgram. Ten dokonca sľubuje „skutočných followerov, komentáre a lajky“ a stačia vám na to „len tri kliknutia“. Stačí keď uvediete názov svojho Instagramového profilu a zaplatíte medzi 3 až 1000 dolármi. Záleží to od počtu kupovaných followerov. Vo väčšine prípadov kupujete tzv. „zombie účty“, neaktívne profily, ktoré prevádzkuje len bot. Programy sa vás ešte spýtajú aké typy účtov a fanúšikov by ste mali radi na svojom profile: podľa lokácie, pohlavia, záľub či hashtagov.

VIDEO Plus 7 Dní