Jojkárka Alexandra Orviská (37) za veľkou mlákou priviedla na svet syna Jonatana, ktorého má s hokejovým brankárom Jaroslavom Janusom (31). Takmer po dvoch mesiacoch strávených v Spojených štátoch sa moderátorka spolu s dcérou Viktóriou a partnerom vrátili na Slovensko a čerstvá mamička už zarezáva    v práci. To však nie je jediná novinka v jej živote. Nedávno priznala, že ich rodina, ktorá sa rozrástla o ďalšieho člena, sa bude sťahovať do nového hniezdočka.

Anetu nepredbehla, ale...

Hoci to spočiatku vyzeralo tak, že Alexandra Orviská sa po pôrode syna bude naplno venovať materským povinnostiam, nestalo sa. Brunetka bez práce dlho nevydržala. Minulý týždeň sa s rúškom na tvári už prihovárala televíznym divákom Top Star magazínu.

Dvojnásobná mama tým mnohých zaskočila, veď od pôrodu v Spojených štátoch ubehlo len 47 dní. Zrejme sa inšpirovala svojou kolegyňou z televízie Anetou Pariškovou, ktorá je rekordérka v návratoch. Po všetkých troch pôrodoch sa do mesiaca vrátila pred kamery. Žeby sa Saša už doma nudila? To asi nie. Dôvod je zrejme celkom iný. Mohli by ním byť financie, rodina sa totiž chystá sťahovať do nového bytu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Fotografie z bytu aj jej domu nájdete v našj GALÉRII