Po dlhom zatĺkaní sa vo februári konečne priznal, že je otcom dcéry Veroniky Nízlovej zo speváckeho dua Twiins. A spravil to vo veľkom štýle, keď vydal klip k emotívnej skladby My. V ňom drží malú Neu na rukách a po tvári mu tečú slzy. 

Následne si Twiinska Veronika pridala fotku, na ktorej všetci traja pózujú ako šťastná rodinka. Nedávno mala Nea krst, veľký deň s ňou absolvovali obaja vzorní rodičia. Otecko Kolárovský však má po boku sexi priateľku, modelku Nikolu Baranovú, ktorá je od matky jeho dcéry až o 15 rokov mladšia.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, Matúš sa nedávno zúčastnil akcie Fight Night Challenge a v ringu si to v boxerských rukaviciach rozdal s  fitnes trénerom Janym Landlom. No a neskôr, keď bolo po všetkom, sa už presunul k stolu, kde ho čakala jeho mladučká frajerka Nikola. Obaja zaľúbenci sa vášnivo bozkávali, navzájom si olizovali jazyky a odviazali sa tak, akoby boli doma v spálni.

FOTO Kolárovského bozkávačky s Nikolou v GALÉRII.

Mladý umelec v rozhovore pre Markízu nedávno priznal, že frajerku si našiel práve v čase, keď bola Nízlová tehotná s jeho dcérou. "Ja som to vtedy ešte netušil," povedal. Po zistení, že má dieťa na ceste, musel túto novinu vysvetliť aj svojej Nikole. "Prijala to tak, ako by to asi každá priateľka prijala... Ale je neuveriteľne super, takže sa snažím pracovať na tom, aby bol náš vzťah stále lepší," vyjadril sa.