Daniela Peštová (50) a Paľo Habera sú spolu už dve desaťročia a len o niečo kratšie žijú v luxusnej vile s veľkou záhradou v pražských Hodkovičkách. Priestranná vila poskytuje ideálny priestor pre súkromný život slávneho páru. Na svoje si určite prídu aj ich spoločné deti Ella Joy Anna a Paul Henry a občas aj najstarší Danielin syn Yannick, ktorého mala v predchádzajúcom manželstve. Ten je už dospelý, a tak mamu príde navštíviť len občas.

Výhody ich veľkej vily sa naplno ukázali práve teraz počas korona pandémie, keď väčšina z nás trávi čas doma, celebrity nevynímajúc. Každý z členov ich domácnosti si v nej nájde to svoje. Paľo má nahrávacie štúdio, Daniela zase kraľuje v kuchyni a ide jej to nadmieru dobre. Na sociálnej sieti sa čas od času zvykne pochváliť svojimi kulinárskymi výtvormi, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj zdravé.

 

Odpadnete z toho, akou FOTKOU sa Paľo pochválil! >>

 

Nedávno sa Paľo Habera bavil na tom, akú multifunkčnú ženu má doma. Jeho Daniela totiž naraz piekla, telefonovala aj si čistila zuby. No zdá sa, že jeho Daniela možno ani netušila, čo má pre zmenu doma ona. Paľo Habera sa totiž na sociálnej sieti pochválil fotkou, z ktorej mnohým padla sánka. Niečo také by ste od "drsného" rockera možno ani nečakali. Veď pozrite v GALÉRII!