Predseda parlamentu Boris Kollár (55) 24. októbra utrpel vážnu dopravnú nehodu vo svojom vládnom vozidle. V nemocnici na Kramároch mu museli operovať zlomený druhý krčný stavec. Lekári mu hlavu zafixovali pevnou obručou a následne bol prevezený do Nemocnice sv. Michala v Bratislave, kde sa zotavoval mesiac. Pred pár dňami vyšlo najavo, že druhého najdôležitejšieho ústavného činiteľa v nemocnici navštevujú nielen koaliční partneri, ale aj mnohé jeho priateľky,  prekvapujúco aj exmilenka Linda Antal Rezešová, ktoré ho obskakujú 24 hodín denne. Tie sa mali opakovane dostať do sporu so sestrami Nemocnice sv. Michala v Bratislave.

Zdravotníčkam sa nepáčilo, že za Kollárom chodia hocikedy, napriek zákazu návštev v nemocnici narúšajú ich súkromie a požadujú od nich veci, ktoré nie sú v ich pracovnej náplni. Keď sa proti tomu ohradili, vedenie nemocnice im vraj pohrozilo výpoveďami a siahlo im na vianočné odmeny. Pre denník SME to povedali dvaja zdravotníci nemocnice. Podľa našich informácií jedna zdravotná sestra už dala výpoveď.

Boris Kollár sa na druhý deň rozhodol radšej na reverz opustiť nemocnicu a byť v domácej liečbe. Od rána okolo nemocnice bolo vidieť Kollárových ochrankárov, ktorí zabezpečovali okolie. Krátko po ôsmej hodine prišla do areálu tmavá dodávka, v ktorej o pár hodín neskôr šéfa parlamentu previezli do jeho luxusnej vily v Bratislave. Na tej sa pred jeho príchodom úpenlivo makalo. 

FOTO z intenzívnych úprav okolo Kollárovho domu pred jeho príchodom domov nájdete v GALÉRII

Už koncom septembra politikovi dokončovali robotníci bazén a upravovali celé okolie bratislavskej vily. Náš fotograf ich tam pristihol opäť vo štvrtok, pred príchodom pána domu. Muži upravovali dlažobné kocky na príjazdovej ceste či okolie domu a vyzerali, že majú naozaj naponáhlo. Na pozemku bolo vidieť aj malý báger, ktorý robil výkopové práce. Robotníci pobehovali s lopatami okolo výsadby malých ihličnatých stromov, ktorá je, zdá sa, vo finále. Politik si z nich dal urobiť hustý živý plot. Aj zasúvacia strecha na bazén je už na svojom mieste. 

Mohlo by vás zaujímať: