Moderátorka Aneta Paríšková (47) pred časom informovala svojich fanúšikov a verejnosť, že bojuje so zákernou chorobou, akou rakovina je. Aneta je neodmysliteľnou súčasťou televíznych obrazoviek, prináša novinky a kuriozity na TV JOJ.

Ľudia jej prajú skoré uzdravenie a počas choroby si utvrdila aj priateľstvo so Zlaticou Puškárovou. Nedávno Paríšková oznámila, že intenzívnu liečbu už má za sebou. Teraz už len musí čakať, čo sa bude diať ďalej. Všetky podrobnosti by mala vedieť už v októbri. „Koncom septembra ma čaká päť CT vyšetrení a začiatkom októbra sa dozviem, ako na tom som,“ prezradila moderátorka v relácii TopStar. 

Chemoterapia prináša mnoho vedľajších účinkov, takže sa s nimi snažím nejako popasovať. Z toho najhoršieho som vonku, to znamená rapídny pokles bielych a červených krviniek,“ pokračovala. „Snažím sa žiť tak, ako keby zajtrajšok alebo dnešok mal byť posledný deň, ktorý žijem. Žijem s úsmevom, s radosťou. Myslím, že každý z nás by mal deň, ktorý dostal od Boha, prežiť naplno s radosťou a láskou, pretože nikdy nevieme, kedy ten náš život skončí. A to nemusíme byť onkologickým pacientom,“ odkázala všetkým Aneta.

FOTO Anety Paríškovej z chemoterapie ale aj po nej nájdete v GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: