Jedna veľkolepá na Slovensku, druhá v tichosti v Spojených štátoch! Moderátorka Aneta Parišková (46) a jej priateľ Slovák, žijúci za veľkou mlákou, Miroslav Polakovič (48) si koncom júna sľúbili lásku na celý život, hoci svoji sú úradne už niekoľko mesiacov.

Dostali požehnanie

Veľkolepá svadba známej jojkárky sa konala v bratislavskom hoteli, kam Parišková so snúbencom pozvali viac ako dvesto hostí. Pre zaľúbencov to bola oslava ich lásky, ktorú prežívali so svojou rodinou, kamarátmi i kolegami na mieste, kde sa pred niekoľkými rokmi spoznali. V sále hotela v Bratislave sa pred pár rokmi zoznámili na Zemplínskom plese. No svadbu s Mirom robila v hoteli aj preto, aby sa svadobčania nemuseli presúvať. Do bielych šiat sa trojnásobná mama obliekla už tretíkrát. Po dvoch nevydarených manželstvách povedala áno po vyše dvoch rokoch randenia partnerovi Miroslavovi Polakovičovi, Slovákovi, ktorý žije a pracuje za veľkou mlákou v IT sektore ako vývojár. Keďže obaja už svadbu v kostole mali, teraz to nebolo možné. Napriek tomu si dali záležať, aby ich manželský zväzok bol požehnaný.

Dostali požehnanie: Svadbu v kostole mať nemohli, no farár Peter Gombita im manželstvo požehnal.
Dostali požehnanie: Svadbu v kostole mať nemohli, no farár Peter Gombita im manželstvo požehnal.
Zdroj: Martina Brunovska

„Pán farár Peter Gombita z Košíc nám nerobil obrad, ale dal nám požehnanie,“ prezradila nám Parišková. „S otcom Gombitom sa poznáme už dlhšie. S veľkou úctou sledujem, ako pomáha ľuďom v krajnej núdzi, ako im dáva nádej na nový život. My s Mirkom sme už svoje šťastie našli, preto chceme aspoň trochu pomôcť tým, ktorí svoje šťastie hľadajú. Financie, ktoré sme dostali ako svadobný dar, venujeme neziskovej organizácii Oáza, ktorú otec Gombita spravuje,“ povedala pre PLUS 7 DNÍ rodená Košičanka, ktorá mala na obrade za svedka svojho brata Adama.