Ťažký život na materskej dovolenke spojený s občasnými celebritnými večierkami a moderovaniami si Jasmina Alagičová Vrbovská (30) tentoraz spestrila na Halloweenskej párty.

Vo vare

Inokedy nežná kráska sa tentoraz odviazala so svojimi priateľmi viac než sme u nej zvyknutí. V noci, počas oslavy pôvodne keltského sviatku, ktorý si neskôr prisvojili Američania a iné anglosaské krajiny, začalo na sociálnych sieťach kolovať video a zábery, ktoré ju zachytávajú vo víre mimoriadne bujarej zábavy. Jeho autorom je Jasminin kamarát, módny návrhár a mejkap artista Milan Švingál . Prestrojení za "Zelovocníkov" pretancovali takmer celú noc.  

„Ukáž tie hrášky,“ zakričal na Jasminu  v jednom momente Milan Švingál, v kostýme obrieho baklažánu.  Patrika Vrbovského sme na žúre nezaregistrovali,  čo nasvedčovalo tomu, že ostal doma s ich synom Sanelom. No nebolo to tak. 

„Vďaka mojej milovanej mamine mal náš mini hrášok, tú najlepšiu spoločnosť, keď spinkal,“ prezradila Jasmina na sociálnej sieti s kým bol doma Sanel.  Nech už sa Jasmina odviazala akokoľvek, veríme, že ak ešte kojí, alkoholu sa vyhýbala.